BMW R 1200 R (2018)

Vlastník Frennky
Vloženo 15.11.2019
Aktualizováno 1.10.2020

Prý se v životě má zkusit všechno...

BMW R nineT: Mám na něm pocit, že je to na mě malá motorka.

První dojmy - Není co psát, každý ví - prostě boxer ! A kdo neví - jeho chyba.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny mého ročníku narození.

Doplňky na motorce - ABS, ASC, palub. počítač, paliv. mapy, výfuk SC Project, KN vzduch. filtr, krátký držák SPZ, orig. bílé led. blinkry, zatmavené plexi, spodní orig. spoiler, ochranné kryty válců, přídavné led. světla Wunderlich, kryt chladiče Evotech, HP páčky, karbon. kryt světla a přední blatník Ilmberger.

Po projetí se a rozhodnutí jestli 9T, nebo eRko konečně cejtim pod sebou kus motorky. Motor, ergonomie, těžiště a tím i jízdní vlastnosti, to všechno nemá chybu. Jezdím sám bez spolujezdce a kufrů a žádné dlouhé tůry, takže to, že není ve výbavě ESA mě až tak zase nevadí. Alespoň se můžu soustředit na jízdu a ne na přepínání a zkoušení čudlíků a rád jsem tuto skutečnost vyměnil cenově za radši mladší ročník. Víc psát stejně nemůžu, protože by mě kamarádi z italského vlákna už sežrali , ale znáte to : to co se vám na první pohled hned líbí, tak stejně rychle to časem i přejde. A to čemu postupně přicházíte na chuť, to většinou vydrží. No tak za rok uvidím, jestli mě ty každoroční výměny už konečně přejdou. Zatím to vypadá slibně

17.9.2020 ...a po roce ježdění to vypadá ještě slibněji :) Už si myslím na 1250ku !

Frennky
Frennky napsal 01.04.20 v 17:13

To nebylo myšleno nijak špatně . Jen tak, že od války je známej už dost a jen bych se opakoval. Jinak nejsem žádnej spisovatel

jawatar
jawatar napsal 21.02.20 v 16:16 10b.

A kdo neví-jeho chyba!To zavání bramboravirem!
Moto 10 bodů-komentář tak sotva 2.

foxdive
foxdive napsal 20.02.20 v 19:49 10b.

Moc krásná mašina co to máš za zadní brasnu?vypadá zajímavě

carlos38
carlos38 napsal 26.11.19 v 14:50 10b.

Gratulace k novýmu stroji, ať ti dělá jen radost. 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 25.11.19 v 20:20 10b.

Mooooc pěkná brambora