Gilera RC 600 (1991)

Vlastník Lusev
Vloženo 31.7.2019
Aktualizováno 31.7.2019

Chtěl jsem motorku na blbnutí i do terénu a v něm byla super.

První dojmy - První projetí po silnici i terénu skvělé, jen tedy hodně vysoká a to mám 185 cm! Pěkně od spodu a hravě, relativně spolehlivý přenos síly na pneu a terén, jen jsem ji neměl čas vyzkoušet pořádně.

Motorku bych doporučil pro - Dobrodruh, jezdící po lese a dřevorubec

Těžko hodnotit, když dáte předváděcí jízdu a na cestě domů se Vám po 50 km potkají ventily, ještě štěstí, že nebyl karambol.
Prodejce z Náměště nad Oslavou poslal peníze na opravu, když jsem si chtěl motorku nechat. Bohužel jsem netušil, jak málo je na Moravě opravářů, jež dokáží opravit Gileru, tedy motor, takže po výměně dvou opravářů na Vyškovsku, jsem ji odvezl opraváři v Mastníku u Třebíče, který ji opravoval dva měsíce a po dvou měsících mi oznámil, že moje motorka byla jako jedinná ukradena. On byl na dovolené, babička žíjící v témže domě nic neviděla/neslyšela, psi hlídající garáž s motorkami v den krádeže zavřeni v kotci. PČR pachatele nezjistila a časem věc odložila, já dostal z "opraváře" (pro mě zloděje) cca 3/5 ceny a motorka (toho času v ČR 3 kusy) byla viděna švagrem, jak jezdí na Vysočině.