Suzuki DL 650 V-Strom (2011)

Vlastník Lusev
Vloženo 31.7.2019
Aktualizováno 31.7.2019

Zánovní spolehlivý stroj bez závad, ale trochu těžkopádný

První dojmy - Po dlouhé době jen autoprovozu konečně motorka na níž se opět naučím jezdit. Koupena na doporučení pro občasnou jízdu do práce a kolem komína.

Motorku bych doporučil pro - Pro vybouřeného, těžkotonážního amatéra, který na ní bude jezdit do práce a neočekává zázraky, ale především splehlivost. Asi ne žena nebo drobný střízlík.

Doplňky na motorce - Krycí plech motoru, kufr, padací rám, blastry.

Prostě to nikdy mezi námi nejiskřilo, žádná láska, ale spolehlivý a jednoduchý stroj s nějak kilem navíc. Za mě výkon dostačující, ale převod mohl být více do rychla, brzdy plně dostačující, podvozek i po nastavování stále tvrdší na delší cesty (sportovní moto nesrovnávám), Motorka byla vysoká akorát k výšce 185 cm. Motorka dle mě trpí nadváhou asi 20 kg, ale zase je konstrukčně robusní a horší zacházení tedy snese. Pokud by ubrala kg, by byla rozhodně obratnější, což mi chybělo a na lehkou polňačku jsem de facto ani nevjel. Spolujezdec na takové motorce a sedle rozhodně netrpí a spotřeba je asi 4,5 l. Úložný prostor, tak na moto lékárničku a dva klíče, ale kufr jej nahradil. Servis vlastně nebyl potřeba, jelikož jsem měnil jen pneu a olej, spoustu věcí můžete udělat sami doma (já tedy ne, ale škamoš na koleně). Motorka na nenáročné svezení kolem komína, ale doveze vás všude, jen vůbec v ničem neviníká, ale jede a jede.