KTM 1050 Adventure (2015)

Vlastník lpety
Vloženo 27.4.2019
Aktualizováno 27.4.2019

Motorka s plně dostačujícím potenciálem a výbavou.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany)

Yamaha Tracer 900: důvod neuveden

První dojmy - Oproti předchozí moto (Yamaha XT 660 X) všechno lepší. Výkon, který neděsí ale uspokojí a jsem pánem situace, nebo si to alespoň myslím. Samo na V2 motor nějaké vibrace, ale s tím se počítá, kompenzováno pro mě velice příjemným zátahem. Jinak mašina padla do ruky jak p...l na hrnec.

Motorku bych doporučil pro - Motorka asi pro každého, komu se tento styl líbí a spíš pro vyšší lidičky.

Doplňky na motorce - Padací rámy IBEX, cenrál, rizoma blikače, výfuk Arrow, hliníkové kufry Alu-Milánek, hliníkový podsedlák v práškové lakovně stříknut do barvy rámu.

Chtěl jsem něco, na čem by se dalo dojet i někam dále, potřeboval jsem motorku na kterou se poskládám, páč jsem trochu vyrostl a KTM a jejich počiny jsou mi sympatické.
1050 se mi líbila, takže po návštěvě Bylan nebylo co řešit.
Výkon na hranici 100 koní je pro mě plně dostačující, krouťák poměrně hutně nastupuje kolem 3000 - 4000 otáček, takže rohlík v přilbě. Spotřeba při svižné turistice do 6 ti litrů, což při 23 litrové nádrži na nějaký ten kilometr vystačí.
Brzdy jsou adekvátně silné, krásně jedním prstem, dávkování alespoň podle mě super.
Podvozek základní od WP, neštelovací, ale naše silnice pobírá naprosto s přehledem. Musím říct, že mašina jede jak po kolejích v jakékoli rychlosti. Vlastně bych ani neměl potřebu cokoli měnit, pokud by samo bylo co.
Co rozhodně musím pohanit je plexi, resp. proud vzduchu, který je transportován přímo na hlavu, takže tady bude prostor ke zlepšení.
Budíky kombinace analog s displejem perfektní.
Díky laďáku supr zvuk.
Co se týče úložného prostoru, tak pod sedlem klasika na lékárničku a droboť, takže tady žádná velká hitparáda.

Jako celek funguje takřka dokonale.

Kde se motorka cítí nejlépe to nevím, ale já se na ní cítím dobře všude. Terén neumím, (to by bylo trápení pro mě i pro moto) takže tím myslím silnice všech tříd a typů.
Letos jsem najel kolem 1700 km, jak po okreskách kolem komína, tak i na vzdálenější místa naší vlasti a cestování úplně ok.V létě si chystá i nějaké to zahraničí.

vanamira
vanamira napsal 28.02.20 v 11:45 10b.

Samíc
Samíc napsal 28.04.19 v 12:04 10b.

Pěkná

jiřus69
jiřus69 napsal 27.04.19 v 19:42 10b.

Moc pěkná. Enjoy !!