Yamaha Tracer 9 / 900 (2018)

Vlastník laci2
Vloženo 8.4.2019
Aktualizováno 8.4.2019

Tracer 900, motorka ľahká, pre mňa pohodlná a hodne rýchla.

První dojmy - Motorku som kupoval po dlhšom vyberaní tej pravej. Myslím si že spĺňa všetko, čo som od nej chcel. Nizka váha, možnosť prekonať aj dlhšie trasy aj vo dvojici a k tomu silný motor, ktorý vladze ťahať aj pri jazde so spolucestujucim (manželkou) v každom kopci.

Motorku bych doporučil pro - Pre každého, len treba kontrolovať emócie. Má 3 palivove mapy. Na B mape je odozva plynu velmi mierna gumová, na standard už ťaha hodne a Ačko som skúšal len asi 2x a to si nechavam až po riadnom zábehu. Zrejme si asi v??šina majitelov vystači s prvými dvomi mapami.

Doplňky na motorce - Zadny kuror Yamaha

Pekný športovo cestovny vzhĺad, silný motor, chvály majiteľov a aj som sa previezol na staršom modely.
S motorkou som sa zžil hňeď, jazdi super aj keď ešte stale jazdím len na pohodu. Plne ju vyskušam až keď bude mat 1600km.
Jazdim s ňou len po cestach, aj keď tie naše sú skôr necesty ako cesty. Žiadny teren na to nie je stavana, ale určite sa nejakych polnych ciest nezlakne.
Jeden postreh mam, plexi je aj v najvyššej polohe kratke nato, aby nefúkalo na prilbu. Riešim to štuplami do uší, možno neskôr prikupim deflektor.

JINVOKY
JINVOKY napsal 10.08.19 v 12:47 10b.

Jsem rád že se rozrůstáme at´dělá Tracer jen radost

dekel
dekel napsal 16.07.19 v 06:48 10b.

Tak, nech robí len radosť a veľa spokojných km