Kawasaki VN 1500 (2002)

Vlastník Dřík
Vloženo 5.12.2006
Aktualizováno 27.9.2016

Je to lehký (na tento styl) a dostatečně výkonný, kdo chce víc, možností je dost dost. Brzdy jsou naprosto excelentní!!!A ustojí i srážku s tříletým srncem, bez ztráty kytičky :o)) (při návratu z Normandie) Přísahám!

První dojmy - Z 8čky to byla bomba a ještě větší se stal, až jsem si na něj zvyknul a dával na prdel i naháčům :)

Motorku bych doporučil pro - Doporučuju těm co sice chtějí choppera, ale takovýho vlka v rouše beránčím:) Hlavně by měli zkusit Ti co si myslí, že tato motorka nejede, kroutí se a nebrzdí! :)

Doplňky na motorce - Kuryakyn Hypercharger, gripy, opěrka s nosičem nerez, držáky brašen a brašny (textil). Taky doplňkové sedadlo pro spolujezdce, tu Francii by mladá bez něj nedala!
Powercommander III, laufy DG Hard Krome, spojler chladiče, zadní světlo a blinkry LED.

Zkušenosti: Je to osvědčenej motor, prakticky bez údržby. Jen mi jednou zůstal viset napínák rozvodovýho řetězu jinak... Jen při drsnější jízdě si vezme olej, ale to se fakt hodně nadechuje takže si přisaje :o))) cca.3,5dcl na 1000. Ale je to fakt o stylu jízdy. A já ho moc nešetřím. Ti co mě znají ví o čem mluvím.

Olej si už nebere. Dal jsem tam Motul 5100ester 10W40 místo Castrolu GPS a je too poznat...
update: nakonec se mi nejlíp osvědčil Repsol 10W40 (u novýho 5100 Motulu začala klouzat spojka, tak jsem zkusil jinej olej a vyšlo to)

Cesty: 2006 jsme byli v Normandii. No problemo.určitě to není poslední cesta.
2007 proběhla expedice Korsika! Nádhernej ostrov absolutně dělanej pro motorkáře. Hlavně východní pobřeží! Jen bacha na krávy na silnici...rozuměj, opravdu krávy :o)

2012 update:
po zákrocích na kanálech atd. a odladění na brzdě je na světě 82 koníků a 131 N.m! :)

2016 update:
tak jsem se po X letech co mi nic neučarovalo, "zamiloval" na první pohled a Meanie půjde dělat radost někomu jinýmu. Užij si jej Bárte :)

toša.
toša. napsal 23.03.14 v 09:17

ahoj přeji mnoho km tomto roce

Blader
Blader napsal 30.07.13 v 15:00 10b.

Krásná mašina. Sice na chopper/cruiser styl moc nejsem, ale i tak se líbí. Jen ve mně hrklo, když si muj unavenej mozek automaticky dosadil, že "přežije srážku se tříletým děckem". Po důkladnějším přezkoumání ale OK.

Fireblade77
Fireblade77 napsal 07.02.13 v 14:54 10b.

smekám helmu.fakt pěkný stroj.Ať slouží kamaráde a ofatrně joooo

streetstreet
streetstreet napsal 30.04.12 v 17:31

máš krasné motky jen tak dál

Pítrs.
Pítrs. napsal 28.03.12 v 06:26