Honda CB 600F Hornet (2005)

Vlastník HorácDc
Vloženo 3.4.2019
Aktualizováno 3.4.2019

Hornet 2005 - zachovalá, pěkná, bez vážných šrámů, pár miniškrábanečků - né na laku, jede krásně, čistě. Barva černá lesklá - originál.

První dojmy - Oproti staršímu modelu opticky moderní vzhled rádoby supersportu ? ... o 200% pohodlnější originální sedlo...běží moc hezky...do 5000 klidná potom začíná řádit...?...původní řidítka jsou nic moc...vyměnil jsem za rovnější a širší ...pocit poté jak kdyby jste si sedli na úplně jiný motocykl.

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv moto je univerzální. Lidé menší postavy...nízká sedlovka

Doplňky na motorce - Výměna řidítek, gripů, závaží.

Tento stroj jsem si vybral z důvodu toho, že jsem dá se říct pořád v začátcích...a minulý rok jsem měl možnost jezdit celou sezónu na starším hornetu r.98 a líbila se mě ovladatelnost...nízký posez...optimální a myslím i dostačující síla.

Hledal jsem tedy v řadách hornetů a zaujala mě 2pětka ? jak už jsem zmínil svým vzhledem a moderním designem...výkonem a hlavně jí má kolega a kamarád takže už má zkušenosti co a jak a kde.

Moto pěkně brzdí, drží, od 5000 se splaší ? hlavní plus je novější a pro mě o hodně pohodlnější sedlo a ovladatelnost. Jediné minus jsou řidítka a karburátory.

Do budoucna určitě novější typ ale to až někdy příště.

Moto je parádní jak na město, benzinko kavičky, kochačky po kopečkách tak i sportovnější jízdu.

Toto jsou moje krátké pocity ? snad to nekomu pomuze pro výběru.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 04.04.19 v 08:16 10b.