Yuki Manxcafe 125i (2019)

Vlastník claire_only_one
Vloženo 22.3.2019
Aktualizováno 24.5.2021

Stylové "kafíčko" pro začátečníky :)

První dojmy - První dojmy překvapivě super. Bezva vizáž. Tvrdší svezení.

Na motorku usedám po 15 letech, a proto jsem se rozhodla, že si zpočátku osedlám jen stopětadvacítku. Chci se projet a dojet. První dojmy z motorky jsou bezva. Dobře se ovládá, vzbuzuje pozornost. Stojím oběma nohama pevně na zemi, lehce se mi s ní manipuluje. Zadní brzdě se ale zatím moc nechce a displej občas zastávkuje. V kontextu ceny, za kterou jsem ji pořídila, si nemůžu stěžovat :)

Edit po ujetých 500 km:
Za sebou máme první rozmary - špatná zadní brzda už začíná brzdit, displej už takřka nestávkuje, uvolnila se mi RZ, ale díky recenzi od @DjMicho jsem na to byla připravena Motorka je svižnější a jízda na ní začíná být parádní svezení. Zvuk motoru se mi líbí, obecně každý podle zvuku tipuje větší kubaturu. Motorka vzbuzuje obdiv v pozitivním slova smyslu, ten vzhled je prostě za ty kačky super!

PS: Měla jsem možnost srovnat s jízdou na Hondě CB 600F Hornet, zatáčení na Hornetu určitě snazší, nicméně to bych porovnávala hrušky s jablky

Jsem zvědavá, kolik se mi podaří za tuto sezonu "nalítat", pak zase přihodím nějaký edit.

Edit po ujetých 1000 km:
Držák RZ se uvolnil tak, že se mi svezl po zadním kole až pod sedlo, držák vypadal jak po zakousnutí pitbullem, osvětlení RZ vytržený, ale... RZ na přání přežila (uf). Na ten držák je potřeba si dávat pozor! ))

Kubajz007
Kubajz007 napsal 27.04.20 v 21:31 10b.

Zdravím mohu poprosit o vaše telefonní číslo? Mám taky stejnou motorku a zajímalo by mě několik dotazů. Děkuji

MT01vlasta
MT01vlasta napsal 16.05.19 v 14:05 10b.

hezká motorka, na rozježdění určitě super, jdeš na to od lesa

jerssey1
jerssey1 napsal 01.04.19 v 10:40 10b.

claire_only_one
claire_only_one napsal 31.03.19 v 20:45

Díky!

Podas
Podas napsal 29.03.19 v 06:29 10b.

Ale to je hezké