Yamaha FZ1 N (2006)

Vlastník GrahaXT
Vloženo 7.12.2018
Aktualizováno 7.12.2018

Vynikající, krásný a spolehlivý stroj, který si získal moje srdce.

Triumph Speed Triple: Bohužel jsem na něj finančně nedosáhl, ale když se nad tím teď zamyslím tak jsem rád, že to tak dopadlo.

První dojmy - Dodnes si pamatuji první jízdu jako by byla včera. Sotva jsem na ní sedl tak mezi námi proběhla jiskra a hned jsem věděl, že jí povezu domů.

Motorku bych doporučil pro - ... dle mého názoru pro zkušené jezdce.

Doplňky na motorce - Kompletní výukový systém akrapovic, klín pod motor, tlumič řízení hyperpro, prepakovani ARP, kompletní padací protektory od RD MOTO, quickshifter, led blinkry barracuda, kryt brzdové páčky barracuda, páčky titax, panceřové hadice PP tuning

Když jsem motorku pořizoval což bylo plus mínus v roce 2013, tak mě v první řadě oslovil design, ten byl na svou dobu nadčasový. Výběr moc nebyl na bazaru byli pouze 2 kusy tak nezbývalo nic jiného než sednout do auta a vyrazit.
S motorkou jsem najel něco málo přes 30 tis.kilometrů a procestoval Slovensko, Itálii, Rakousko atd... a paráda jak brzdy, spotřeba (v Itálii jsem se dokonce dostal na 4, 5litrů průměr) ovladatelnost, vlastně celkový projev motorky krom toho, že na řidiče hodně fouká což se na nakedu očekává, tak si nedokážu vybavit ani jednu negativní připomínku k motorce, jo vlastně mi celkem dost vadili originální stupačky, které drhli v každé zatáčce.
Několikrát jsme byli spolu na okruhu v Brně a jednou na slovači a je fakt, že když se do toho člověk obuje tak dokáže potrápit i jiné střelce 🤣✌️
Co se týče cestování tak za mě nebyl problém.. Prostě peckovní motorka s luxusním výkonem a originálním vzhledem.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 18.12.18 v 22:43 10b.

Brukev
Brukev napsal 08.12.18 v 21:23 10b.

FZ1 je krásnej stroj. Naprostej souhlas s recenzí a v černé je nejvíc. Moc rád na ní vzpomínám. Ps. Speed se proti FZ1 ovládá jak kolo... prostě obě mají své kouzlo