Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník GrahaXT
Vloženo 3.12.2018
Aktualizováno 3.12.2018

Spolehlivá motorka, která potěší začátečníky, ale i nenáročné.

První dojmy - Ze startu nadšení, které rychle upadlo...

Motorku bych doporučil pro - Ideální motorka pro začátečníky, nebo pro né moc náročné motorkáře.

Doplňky na motorce - Padací rámy a nosiče kufru od givi, kryt motoru marselus, 3x kufr, hrazda pro navigaci, vyhřívané rukojeťi oxford, přídavné světlomety made in China, USB zásuvka

Popravdě jsem troj koupil jen ze dvou důvodů a to cena a možnost nezpevněných cest, které mě lákali.
Motorku jsem neměl dlouho, ale tihl jsem za tu dobu na ni něco najet a vybavit jí k obrazu svému.
Co přišlo jako první problém byl výkon a hlavně při předjíždění, to musel člověk řadit o 2 dolů a to mě strašně sralo takhle trápit motor a převodovku.
Jako druhý problém byli brzdy, které dle mých představ neli to pravé ořechové... Při jízdě nad 160km se motorka stala neovladatelna vlnika se, nemluvě o nepříjemných turbulencich do helmy.
Ovladatelnost motorky jedním slovem skvělá 👌
Naopak spotřeba při jízdě v serpentynach byla vynikající, ale dálniční přejezdy zase opak 👎
Absolvoval jsem nějaké výlety mimo republiku a pro cestovní účely s vyjmou dálnic fajn. Typ povrchu bude záležet na zkušenosti řidiče, ale myslím si, že dokáže překvapit.

GrahaXT
GrahaXT napsal 04.12.18 v 06:55

Je to čistě můj názor, ne každý se semnou může ztotožňit. Např. můj kolega ten ho má 8 let a je maximálně spokojený. Mi prostě ta motorka nesedla bohužel nesedla.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 04.12.18 v 02:50 10b.

KALUP
KALUP napsal 03.12.18 v 23:07 5b.

nepíšeš o stromkovi moc pochvalně , zřejmě jsi zalovil ve špatných vodách .