Kawasaki ZXR 750 (1991)

Vlastník zdenyseek
Vloženo 20.9.2018
Aktualizováno 8.2.2019

Nejsem ortodoxní fanda šikmookých raket ale tohle je dle mého názoru nejkrásnější Kawa všech dob, obdivoval jsem ji jako malej kluk, když na ni dojeli známí z Rakouska. Vždycky jsem ji chtěl a teď ji mám.

První dojmy - Ještě jsem na ní nejel ale když příjdu do garáže tak na ni vydržím sedět a koukat hodiny :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro mě :-)

Doplňky na motorce -

tlumič řízení

Nevím jak jezdí motorka, ale motor šlape jak švýcarský hodinky, po opravě je jetý pouze na brzdě při seřizování a testech.

major76
major76 napsal 13.02.20 v 17:51 10b.

leštěnka

Bowler
Bowler napsal 10.12.19 v 03:20 10b.

Tak jsem si myslel ze mam doma pekne zrenovovane motorky a pak jsem objevil ty Tvoje. Nadherna prace a klobouk dolu nad preciznosti a kvalitou. Moc rad vidim ze nejsem jediny komu se libi takoveto starsi a poctive motorky (Tve ostatni stroje jsou zrovna tak krasne).
Preju dostatek trpelivosti a tesim se na vlozeni nejakeho dalsiho krasne zrenovovaneho stroje!

PeterVFR
PeterVFR napsal 04.03.19 v 09:55

Pecka. Pekná práca, z ktorej je určite veľa ovocia a radosti, ktorú si ponúkol aj nám aspoň pohľadom na fotky.
10 bodov je málo, ale keď je to strop, tak ... 10B.

Krahy
Krahy napsal 28.11.18 v 02:57 10b.

Mazec

zdenyseek
zdenyseek napsal 21.10.18 v 20:41

Pokud by nekdo potreboval nejake dily na tento motocykl, tak me z renovace i neco zbylo. Neco mam na bazaru, ale mam toho vice: plexiskolo, predni vidlici, torzo karburace, blinkry zadni, kryt retezu, olejovou hadici, sroubky original, benzinovou pumpu-rozebrana, osa predniho kola, sada gufer a prachovek do prednich vidlic-nove a dlasi soucasti