Ostatní Elektromoto (2018)

Vlastník šéfíček
Vloženo 11.9.2018
Aktualizováno 3.7.2020

Elektro-koloběžka 1500W/60V EEC harley style, odpružená, široké pneu, dvojsedlo, klaxon, blinkry, potkávací, dálk, koncové i brzdové.světlo, stupačky pro spolujezdce, kotoučové brzdy. Homologace pro jízdu na veřejných komunikacích a záruka 2 roky.

První dojmy - Pohodlný posez, vzhledem k síle el.motoru velmi dobré zrychlení, má však větší poloměr zatáčení Odpružená přední i zadní vidlice umožňuje pohodovou jízdu i po nerovném terénu.

Motorku bych doporučil pro - Ač je doporučován už pro mladé od 14-ti let, určitě by vyhovoval ženám a především důchodcům-motorkářům, kteří se ještě úplně nechtějí s motorkami rozloučit. Jejich lehká konstrukce, snadná manipulace a v podstatě žádná údržba je zárukou spokojenosti.

Doplňky na motorce - Součástí sedadla spolujezdce je opěrka, jinak žádné doplňky nemá. Uvažuji o nějaké brašničce na řidítka, kam by se uložil sprey pro případnou opravu pneu a nějaký držák na lahev s pitím.

Postupně jsem řidítka doplnil o brašničku s rezerv.žárovkami a dokladem ke koloběžce. Protoýe koloběžka je tichá, tak jsem ji doplnil o rádio s přehravačem. Hudba je dostatečně hlasitá a tak hlavně na cyklo stezkách je jízda bezpečnější! Doporučuji.

Koloběžka je zajímavá, pohodlná a dobře využitelná především ve městě. Má tichý chod, je ekologická a bez problémů s ní lze parkovat v kolárně činžovního domu a jezdit po cyklo stezce. Široké pneu lehce překonává nerovnosti a je bezpečné pro jízdu jak po silnici, tak i v terénu. Jako nedostatek se jeví blatníky: jsou měkké, těsně nad pneumatikou a chvějí se, čímž dochází k občasnému jejich drhnutí o gumu. Tento problém se ale podařilo odstranit: blatník je z plastu a tak nahřátím horkovzdušnou pistolí blatník změkl a dal se vhodně vytvarovat! Už nedrhne.
Kapacita baterie má umožnit jízdu na vzdálenost až 60 km. Následné nabití baterie potom trvá 6-8 hod. Mám zatím najeto cca 40 km a tak tyto parametry nemohu posoudit. Uvidíme.

liň
liň napsal 04.07.20 v 08:14 8b.

Ten přehrávač je dobrý nápad , tady u nás s tím jezdí jeden týpek a nedávno kolem mě prosvištěl a já byl málem na infarkt , jinak ať ti to dělá radost

69šakal
69šakal napsal 12.09.18 v 07:03 10b.

Pošli foto z Alp!

Zelinář
Zelinář napsal 12.09.18 v 06:11 10b.

Kde, kdy, v kolik, za kolik? . Presne tohle potrebuju!!!

mokomido
mokomido napsal 12.09.18 v 05:28 7b.

Kde se to dá koupit a za kolik? Dobrá hráčka pro děti na zahradu...hodnotím pouze vzhled