BMW R 1200 R (2010)

Vlastník Tommas88
Vloženo 7.8.2018
Aktualizováno 8.4.2020

Pohodlná, silná a hlavně moje

Motorka koupena od bmw01 (Frýdek-Místek)

První dojmy - Super zátah, ideální výkon, velká nádrž a hlavně už nikdy nebudu muset čistit a mazat řetěz:-) Trochu víc vibrací, ale to k dvouválci patří.

Motorku bych doporučil pro - Ten kdo se chce svižně a pohodlně svézt a hlavně pro mě.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, držáky origo kufrů, trhačka na airbag Helite.

Motorku jsem měl vyhlídnutou už poměrně dlouho, ale čekal jsem na nějaký slušný kousek. Zatím spolu máme najeto jen 1500km, ale už jsme se dobře seznámili.
Je to hodně univerzální motorka, jak na delší cesty, tak na ježdění kolem komína.
Dá se na ní jet ale i poměrně svižně a brousit stupačky o zem (vyzkoušeno v Jeseníkách).
Podvozek je super a dobře drží zvolenou stopu. To, že se nepotápí při brždění, je vážně zajímavá změna. Brzdy super, abs jsem zatím nezkoušel,
Motor je bomba, člověk nemusí moc řadit a má pořád k dispozici spoustu kroutícího momentu a výkonu.
Ovladatelnost je výborná, spotřeba taky a servis, jak se zatím zdá, mě snad taky nezruinuje.

Už máme spolu najeto cca 6 ticsíc km, tak už můžu hodnotit dál.
Zátah odspodu je prostě bomba.
Dokoupil jsem k ní laďák SC Project a můžu jen doporučit. Má fakt super zvuk v nízkých otáčkách, takže ve městě vás každý slyší a ve vyšších otáčkách je zvuk hezky sportovní, ale neobtěžuje. Výfuk má homologaci, ale tlumivku jsem vyndal. Ta půjde zpět jen, když pojedu na stk, nebo za hranice.

Motorka je prodaná, už dělá radost někomu jinému.

maovec
maovec napsal 14.08.18 v 08:55 10b.

Je to pecka,hlavně dual brzdy.

lonza
lonza napsal 11.08.18 v 10:45 10b.

To je moc pěkná motorka...

Milan1963
Milan1963 napsal 08.08.18 v 02:06 10b.

Parádní !

Mark09
Mark09 napsal 07.08.18 v 17:53 10b.