Honda CB 500F (2014)

Vlastník Claire-b
Vloženo 3.6.2018
Aktualizováno 3.6.2018

Jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí! ❤ Motorka, na které to jede samo.

Motorka koupena od FIRMA:Miroslav Křeček - Benemoto (Benešo - Přístup pana Křečka je opravdu výjimečný. Na motorku jsme se přijeli podívat a před odjezdem jsme si s panem Křečkem plácli. Motorka odpovídala popisu v inzerátu a hned od začátku jsem z ní byla nadšená. Do 14 dní mi ji přivezli z Benešova do Brna s vyřízenými veškerými dokumenty včetně registrace motorky. Na zakázku mi bylo sníženo sedlo a motorku mi tak úžasně přizpůsobili. Benemoto jednoznačně doporučuji! :)

Ducati Monster 600: Recenze na Ducati, ceny servisu apod. Dlouholeté zalíbení v motocyklech Honda.

První dojmy - Při prvním nasednutí bylo jasno, že je to to pravé pro mě. První možnost se projet jsem však dostala až skoro měsíc po tom, kdy jsem motorku měla doma, papíry na moto dělám na své. PA-RÁ-DA. Zatím pouze na cvičišti, ale už nemůžu dospat, až vyjedeme ven!

Motorku bych doporučil pro - Ideální motorka pro dámy, začátečníky a malé jezdce. Měřím 160 cm a posed je pohodlný. Mám na zakázku snížené sedlo a tak je toto pohodlí a ovladatelnost ještě lepší.

Doplňky na motorce - Protektory motoru SW-Motech

Jak je již psáno výše, plnohodnotnou recenzi zatím poskytnout nemohu. První dojmy jsou ale víc než skvělé. Je to moje první motorka a najeto spolu máme zatím jen cca 5 hodin na cvičišti autoškoly, ale už z tohoto si troufám říct, že je to motorka ideální pro začátečníka. Srovnat můžu jen s Yamahou 125, na které jsem v autoškole začala, a na mé se mi jede podstatně lépe. I přes to, že je to větší váha, ovládá se krásně. Je hodná, jízda je plynulá, hladká. A jak řekl můj skvělý instruktor, na ní se prý autoškola dělat nemusí, na ní to jede samo. :) Lepší motorku jsem si podle něj do začátku prý nemohla vybrat a já to vidím stejně. Za mě zatím největší spokojenost.

Kabčo
Kabčo napsal 03.06.18 v 19:08 10b.

Tá radost s prvý motorky je vidět a celkem závidím že máš jako první zrovna tuhle je fakt hezká, rozumnej výběr, tak hodně šťastných kilometrů bez potíží přeju