Simson S 51 Elektronik (1984)

Vlastník denny_x
Vloženo 19.1.2007
Aktualizováno 24.7.2007

je to good motorka, jezdi 65km/h z kopce 70km/h, ale to uz sou znat znacny vibrace a je to dost neprijemny , ale jinak na vyblbnuti super stroj, ma svy mouchy ale kdyz clovek vi jak na to tak to neni problem, Jezdi za sucha i za deste, za tepla i za zimy

Cesty: No minulý týden jsme byli na Hádince. pres ten vykend sem najel pres 300km, bez potizi

Další info: jo ta posledni fotka (4 v jedne), byla nedele rano 29,4,07 , jel sem frydkem-mistkem, bylo kratce po desti, naklopim to do zatacky, a hle, primo v centru mi podjelo zadni kolo, a ja uz jen hledel jak simak svou zadi miri k chodniku bezvladne a litaji z nej jiskry, na chodniku , jen jsem se bal at nikoho netrefi, zastavil se o obrubnik nevydrzel to kufr a ani riditka a stupacka. hmm, mel sem proste do te zatacky trosku ubrat

napsal 19.01.07 v 23:18

To ze to nejezdi v desti , dela ta faja oplechovana.. kup si novou NGK a mas pokoj..

Lukáš-lk
Lukáš-lk napsal 19.01.07 v 21:56

pěkný.....hlavně ty repráky......čim to máš napájeý???pls napiš sem.....

napsal 19.01.07 v 21:46

cus pekny pekny ty repraky jsou dobry ale co rika beterka na to? dej sem icq nebo napis a ja ti reknu proc ti to v desti nejede<br />

Pajitu66
Pajitu66 napsal 19.01.07 v 21:31

Tyvole to repro vypadá dobře Jak to tam máš přidělaný ? a to máš napájený na baterku od Sifona ?