BMW R 1200 GS (2014)

Vlastník TomRo
Vloženo 4.5.2018
Aktualizováno 4.10.2020

Výborně ovladatelná motorka s klidným, ale silným projevem

Motorka koupena od p. Zd. Škoda - Sdělena historie motocyklu, servisy, samostatná zkušební jízda bez omezení...

BMW R 1200 RT: RTéček moc není a GS se mi jeví jako nejvíce universální bike

První dojmy - Zátah motoru, brzdy, zvuk , sice trošku vyšší ale hned padla do ruky vibrace Boxeru

Doplňky na motorce - Z doplňků jsem ji vybavil dalším LED denním svícením a výztuhou držáku plexi .

Po dvou Hondách jsem se díky nové přítelkyni rozhodl pořídit znovu motorku. Tak jsem to vzal rovnou hákem a protože sny se mají plnit, vyhrálo to Gé - eSo
Nejdřív samozřejmě rady od bratrance, který na GSA projel snad vše v Evropě a pak
vybrat něco za rozumný peníz. Na novou samozřejmě nemám.
Musím uznat, že jízda je neskutečný požitek. Velice výborná ovladatelnost na všech druzích povrchu i se spolujezdcem, nastavitelný podvozek ESA, výkon a zátah, slušná výbava a silně návykový quickshifter.
Spotřeba jak na Crossrunneru tj. cca 5l, servis trochu dražší, ale zatím to dávám. Vše je relativní k ceně moto. Chod motoru vzhledem ke konstrukci není tak hladký, má vibrace a doprovodné zvuky celého soustrojí. Je třeba si na to zvyknout.
Pro mě je to ideální cestovní motorka, s kterou se dá i dobře vyblbnout. Z doplňků jsem ji vybavil dalším LED denním svícením a výztuhou držáku plexi .

Milo1
Milo1 napsal 27.05.18 v 20:11 10b.

Parádní, až se nabažím Káčka...je na řadě klidnější GS1200CL. Tak ať ti to jezdí
čus
M.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 05.05.18 v 21:33 10b.

Zelinář
Zelinář napsal 04.05.18 v 12:52 10b.

Neres zda RT nebo GS. Hlavne, ze tomu trci valce do stran