Yuki Quick 50 (2009)

Vlastník radimesrt
Vloženo 25.4.2018
Aktualizováno 25.4.2018

Libivá lehká moto která mi prirostla k srdci.

První dojmy - Puvodne jsem chtěl Jawu betku. Ale tahle byla za jine peníze a zrovna byla k mani blízko mého bydliště proto jasná volba.

První svezení Ok. Avšak časem výkon začal chybět. A časem se objevilo i dušení a nedrzeni volnoběhu. Pozná kvalitní benzín.
Nejvíce se mi nelíbily blinkry. Mají vedeny minus pól po pokovení po plastu a strašné křehké.
Instalovaný pipaky na blinkry abych je nezapomínal vypinat. Mala 2litrova nádrž. Za 600 km co jsem s ni ujel tak mi dvakrát dosel. Pak už petka 1.5l benzínu v kufru. Spotřeba asi 2.5l. Furt plný plyn.
Předešlý majitel tvrdil ze to má kit na 80ccm. Ale podle me jen odstraněna restrikce v saní. Jinak jela 70kmvh po rovině. S kopce i 90tkou. Nutno odečíst 10kmvh odchylku.
Trepajici se řídítka pří jízdě bez rukou na řídítkách. Mam 96kg. Pro dva dospělé to není. S mojí 9 ti letou dcerou to šlo.
Ale někdy proti větru vecne na 3ku. Proti větru a do kopce i na 2jku.
Super ukazatel zarazene rychlosti. Brzdy bezva. Stojan dobrej. I boční ale ten když byl zapomenute vystrceny tak nejde moto nastartovat. V zimě se ji taky nechce jezdit.
Shrnutí. Je to opravdu rybářský sen. Pro nenáročneho uživatele a závodníka ideální do města. Cestou Do krajiny je čas se kochat. .. . Skvělý zvuk. Skvělý nosič pod nádrží na pomeranče.
Cest práci a mnoho šťastných km. ... Trusa.