Kawasaki KZ 650D (1979)

Vlastník 2vmartin
Vloženo 20.3.2018
Aktualizováno 20.3.2018

Krásná v celkem slušném stavu.

První dojmy - Prostě se mi líbila a to jsem na ní ještě neseděl. Pak se mi líbila ještě víc.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého.

Doplňky na motorce - Pancéřové hadice a zásuvka na 12V.

Chtěl jsem nějakou starší motorku, na které se dá trochu jezdit a popřípadě zachovat pro další generaci. Podle prodejce neměl být problém s přihlášením - byl to dovoz z německa se všemi nutnými dokumenty. No problémy se vyskytly, v Ostravě potřebují vědět ještě víc, než se píše v německém TP. Ok, za poplatek jsem si sehnal chybějící údaje z Kawasaki, celkem 2x absolvoval dovozovou STK, zajistil překlad německého TP a po asi měsíci a půl mohl směle nasednout a vyjet. Škoda, že skončilo pěkné počasí a začala být kosa. Najeto tedy jen cca 250km. Překvapením byly brzdy, už v té době dva kotouče a ještě chlazené - super. Brzdí to skvěle. Motor má moc hezký zvuk a slušně táhne. Ani se nezdá, že sedíte na čtyřicetileté mašině. Chytá krásně i nakopávačkou Měl jsem 6 let přestávku od motorkaření a nemám na ní moc najeto, takže vychvalovat ovladatelnost v zatáčkách zatím nebudu. Posez je naprosto dokonalý i pro nedlouhány (v porovnání s ducati SS aby taky nebyl). No váha je cítit při manipulaci na místě. Nebudu na ní cestovat a vlastně nechci ani moc jezdit. Je spíš na pucování a šlechtění. Nějak mě to motorkaření zase chytlo, takže vybírám další kozu na takové to normální ježdění. Příjemným překvapením byla pojistka, u ČPP vychází na 300Kč/rok, protože je to stará motorka.

Pavel888
Pavel888 napsal 23.03.18 v 20:20 10b.

Čadil
Čadil napsal 22.03.18 v 16:22 10b.

moc hezká klasika

fery251
fery251 napsal 20.03.18 v 18:09 10b.

Krasavice

p.epanica
p.epanica napsal 20.03.18 v 16:31 10b.

...

Milan1963
Milan1963 napsal 20.03.18 v 14:21

Pěkná klasická motorka. At' dělá radost.