Romet OGAR 125 (2017)

Vlastník Začátečník01
Vloženo 3.3.2018
Aktualizováno 3.3.2018

Retro za kterým se každý otočí.

Honda CB 125F: Nová drahá a divný vzhled
Honda CBR 125R: malinká a drahá
Keeway RK 125: až moc činský vzhled

První dojmy - Poprvé mi přišla motorka tvrdá a uskákaná, ale stačilo přenastavit zední tlumiče a je to výrazně lepší. Líbí se mi seriový zvuk. Převodovka je extrémně krátká. Bez plynu se rozjedu na dvojku a v 30km/h mužu řadit pětku. Motorka mi padla do ruky tak z 80%.

Motorku bych doporučil pro - spíš pro menší postavy. Mám 176cm a je to tak akorát.

Doplňky na motorce - Budou jiná zrdcátka.

Motorku jsem vybral kvuli vzhledu a ceně. Jízda je pohodlná tak do 80km/h pak už motor kvuli krátké převodovce hodně vibruje. Motor je klasika 4T s karburátorem. Má hodně špatné studené zimní starty. Brzdy jsou na tuto motorku tak akorát. Podvozek je tvrdší ale to mi nějak nevadí. Motorka je docela dobře ovladatelná jen to bude chtít lepší gumy, momentálně jsou tam nějaké polské sliky a ty v zatáčkách moc nesedí a rychle se sjíždí. Ve dvou lidech motorka jede uplně stejně jako v jednom. Co se týče uložného prostoru je takový žádný, Byl jsem rád že jsem tam nacpal lekárničku. Spotřeba byla prvních 500km docela vysoká, Podle tankování kolem 4,5 litru ale po seštelování ventilových vůlí a karburátoru hodně klesla o 2litry. První porucha byla prasklá žárovka zadního světla.

Motorka se dobře cítí na silnicí i na polnačkách.

Cestování nic moc. Motorka je docela nízká a po 100km z ní docela bolí záda, ale to samé se měl i z hondy cbr.

teneros
teneros napsal 22.02.22 v 18:56 10b.

Pěknej stroj

Bařka
Bařka napsal 07.11.18 v 12:20 10b.

callowsick
callowsick napsal 08.06.18 v 22:16 10b.

elvis78
elvis78 napsal 10.03.18 v 12:57 10b.

rozhodně z těch co si vybíral je tahle nejhezčí

P-tech
P-tech napsal 06.03.18 v 20:58 10b.

moc pěkná, taky jsem o ní přemýšlel ale i u mě to vyhrál K125