Suzuki GSX 1400 (2002)

Vlastník Bert2
Vloženo 10.12.2006
Aktualizováno 20.2.2009

Žádné úpravy na výkonu, přesto jde skvěle už od nejnižších otáček. Najeto zhruba 8500 km.

Zkušenosti: Spotřeba se mi pohybuje od 5,5 do 7 l. Zatím jsem se nedostal nad 7 i při hodně ostré jízdě. Na nádrž se dá najet docela příjemných 350 km. Co mě neustále udivuje je ale chování vstřikovací jednotky - jedu na pětku, točím 1500, pak za to vemu, žádné cukání, jenom impozantní zrychlení. Skvělé. Gumy mají najeto zhruba 8500 (používám Conti Road Atack) a jsou asi tak v polovině, řetěz je pořád jako nový (D.I.D), zatím sem ho nemusel ani napínat.

Cesty: Zatím jenom Vymetání od Yamahy. Sezóna 2007 - Rakousko, Slovinsko, Italie, Chorvatsko. Najeto cca 2300 km. Spotřeba 5,6 l/100km, ve dvou, plná polní. Super.

Další info: Koupil jsem ji od Extraauto. Jak jsem záhy zjistil byla pěkně bouchnutá - rám jak paragraf, rovnané trubky, řetěz který tam vůbec nepatřil - no prostě hrůza (halt nezkušenej a blbej). Tak jsem to dal srovnat u Jana Halbicha, nové trubky a teď je to jiná úplně jiná motorka. Dodal jsem nosiče, plexi, kryt nádrže od Bagsteru, vyhřívané rukojeti, laděné výfuky (MIGy) a padáky. Plánuji trochu vylepšit sedlo.

1.5.2008 - Tak jsem ji s težkým srdcem prodal kamarádovi. Ať mu dobře slouží.

Petr_TA

Bert2 napsal 28.12.06 v 10:54

to Jarda: poslal jsem ti PM

carifuk
carifuk napsal 27.12.06 v 23:38

...diky za odpoved, chci tam dat jenom nocis na top case a nejaky vetsi kufr na dovcu abych zamkl cennejsi veci, jinak ji chci nechat pred jarem prohlednou v suzuki na Hájích, nemas s nima nejake zkusenosti - jestli jsou dobri, nebo drazi..... zatim cus a peknej novej rok

Bert2
Bert2 napsal 11.12.06 v 09:31

to Jarda: ja pouzivam nosice i kufry od Kappy, jsou levnejsi. Ted mam jenom 1 kufr K961N (44l, nelakovany, 2850,-). Ten se da dat bud na vrchni plotnu nebo pouzit i jako bocni kufr. Nosice (oba) staly kolem 2500,-. Pokud namontujes i bocni nosice pocitej s tim, ze budes muset premistit blinkry na vrchni plotnu => prodlouzit draty a prepajet konektory. Ke spotrebe: kdyz jezdim pianko tak se pohybuji s prehledem pod 6l. Vim, ze nektere gsx jsou trochu rozezrane dokud nepoladis palivovou mapu

smazany20386
smazany20386 napsal 11.12.06 v 09:14

Já sice nepatřím mezi ty co neustále meří spotřebu,ale chorvatsko jsem jel za 6litrů a abych se dostal nad 7,tak bych to musel točit krev ,krev.