Suzuki GSX-R 1000 (2003)

Vlastník Mircez
Vloženo 31.12.2017
Aktualizováno 13.5.2019

Když jsem se rozhodoval co dál jezdit, Suzuki byla pro mě jasná volba. Teď už jen vybrat model... no a nakonec tahle bestie

První dojmy - První jízda byla na mokru a ještě zkušební u prodejce, takže jsem toho moc nevyzkoušel. No ale hrne to jak čert pro Dorotu.. a to jsem to moc netočil, jsem velmi zvědav na jaro, jak budou nové gumy a teplý asfalt :-D

Motorku bych doporučil pro - Pro magory

Doplňky na motorce - Padáky, výfuk Leo Vince SBK, páčky, jiné zrcátka, bude jiné plégo

Gixxera jsem si vybral protože se mi jednak libí a taky proto, že jsem chtěl vyzkoušet silničku. Dětský sen asi splněn, myslím, určitě, asi jo.. Najeto mám pár km na evidenčku a s tím spojenou "poznávací jízdu". Bylo to 14.12. 2017, zima mi určitě nebyla, protože ta euforie umí pěkně zahřát . Posez mi zatím sedí, mám 196cm, tak uvidíme jak na delších cestách. Motor to je hell, peklo neskutečné. Brzdy se mi zdají dobré, no oproti Banditovi určitě. Podvozek mi hned cestou z evidenčky nastavil můj nejlepší kamarád, to jsem si připadal jak v MotoGP, skákal okolo motorky jak šéf mechanik Rossiho a za minutu bylo tovární nastavení.

V roce 2018 i nějaký výlet

Kadibůda na bunkru ?

Polem nepolem, jedu se svým...Gixereeem

ps. objizděla se rozkopaná cesta

Pokud se nepletu, tak Lipno jsme také navštívili

Temelíín, dobít baterky

A dojel jsem AŠ sem, přeees...

...přes

Další krásné místo

A také panoramata

... To by byl v kostce rok 2018, no a proto, že jsem zjistil, že to na cestování moc není, tak šla do světa

gixxer46
gixxer46 napsal 22.02.18 v 18:49

denisbiker
denisbiker napsal 03.01.18 v 07:55 10b.

Luxus

akimek314
akimek314 napsal 01.01.18 v 09:27 10b.

gixxer46
gixxer46 napsal 31.12.17 v 17:56 10b.

Hell bajk GSX-R brothers