BMW S 1000 XR (2015)

Vlastník LADIS007
Vloženo 22.12.2017
Aktualizováno 22.12.2017

Prostě se mi naskytla výborná nabídka, tak jsem ji vzal. Vzorem byla vždy Multistrada, protože jsem přesvědčen, že pro toto moto se prostě dvouvál hodí víc. A myslím si to dodnes, potvrdil jsem si to i na litrovým Versysu. Nicméně funglovka od vrtule, tak

Ducati Multistrada 1200: Multina je lepší. BMW nabídka ovšem v tu dobu nešla odmítnout. jednou Multíka mít budu.
Ducati Multistrada 1200S: Multina je lepší. BMW nabídka ovšem v tu dobu nešla odmítnout. jednou Multíka mít budu.

První dojmy - Tak nějak posez přeci jen víc na motorce než v motorce, což u těchto strojů nebývá zvykem. Tvrdé sedlo, ale nijak mi nakonec nevadilo. Posez opravdu skoro motárdí, ale motard to pane není, zdvihy vysoké, ale cenduro to není. :-) Motor naprostá pecka, ale ultimátní.

Motorku bych doporučil pro - Nevím, já prostě říkám, že na těhle motorkách má být dvouvál a proto pro tento stroj nemám zařazení...

Doplňky na motorce - Bočáky

No vypadá pěkně, prostě taková sportovní mašina pro vysoký kluky, co nechtějí mít moc v kolenou zalomené nohy. Srovnání s Ducati je nasnadě, tak to řeknu na rovinu. Ducati je hezčí (jednoramená kyvka, hezčí světla, hezčí palubka) i víc cestovní stroj (dvouvál, posez), ale BMW je sportovnější (motor) a levnější (peníze).

Motorka je to čistě na stilní, zapomeňte i na jakoukoliv šotolinu nebo něco podobného. je to polokapotovaná sportovní motorka s vyšší zdvihem.

Motor má neskutečný zátah, rozdíl mezi režimy jsem pociťoval jen na reakci plynu. Tah motoru mi připadal stejný. Trakce je super, vemete za to jak za krumpáč, kolo se zvedne o pár cenťáků a jen se křeníte do helmy. ABS má být nejnovější, ale přímně jsem ho dostal jednou pod zkoušku krizáku (dělám to s každou moto) a k mému překvapení přední kolo déle písklo a trošku jsem cítil, že i proklouzlo - ale mohlo to být gumama.

CB1000R
CB1000R napsal 30.12.17 v 23:18 10b.

Krásnej bike!
Máme za sebou první sezónu a není téměř co vytknout.
Přeju spoustu spokojených km 😉

killerrebel
killerrebel napsal 22.12.17 v 18:40 10b.

Krásná.

Milan1963