Triumph Tiger 1200 XC (2017)

Vlastník xvladax
Vloženo 20.12.2017
Aktualizováno 28.5.2020

TEX v super výbavě. Tak jistě je to takové nějaké těžké na manipulaci.

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany) - Perfektní domluva a nebyl jediný problém

BMW R 1200 GS: Hodně povedná motorka se super podvozkem, tak třeba za pár let.
KTM 1290 Super Adventure: Kdybych neměl pěknou nabídku na Triumfa, tak jsem do ní šel.
Ducati Multistrada 1200 Enduro: Viděl jsem jí a není to pro mě to pravé.

První dojmy - První dojmy nejsou a nebo vlastně ano,jsou, je to kus velké obludy a prozatím velkého respektu, hlavě k té hmotnosti. Dojmy z jízdy budou později,až bude chvilka. Abych jen nechválil, Je tu trochu složitější nastavování podvozku o proti GS.

Motorku bych doporučil pro - Pro koho je nejvhodnější? Pro toho kdo už něco najezdil.

Doplňky na motorce - Motocykl je ve výbavě XCa, takže něco málo jistě přibude.

Tak vybíral jsem docela dlouho, pak přišla slušná nabídka na Expolera a bylo jasno. GS je výborně ovladatelná a pohodlná, ale 100 tis. rozdíl je taky znát. Musím zmínit ještě tu KTM, jenže za stejnou cenu jako TEX a ten je přeci jen podle mě lepší. .Po prvních kilometrech je to takové jo a ne, ale čím více km jedu tak je to lepší a lepší a po pěti stech kilometrech je to paráda. Hmotnost TEXE je hodně znát na manipulaci, ale při jízdě dobře ovladatelná a kila nejsou znát. Po 500 km nastavování TSAS je v už pohodě. Další věc co budu řešit je sedlo. Nesedí mi jeho šířka, protože po několika km začínají bolet stehna. Koupil jsem snížené sedlo, které není tak široké a je to mnohem lepší, ale pořád to není ono. Sedlo jsem nechal předělat v DDT CUSTOM SEATS více na pohodlí a vetší nájezd km.

RaYama
RaYama napsal 26.05.21 v 11:20 10b.

Pěkná mašina. Také jsem nad ním uvažoval, ale pak se rozhodl pro KTM Koukám, že jsi hned za rohem. Tak můžeme někdy společně někam popojet.

sasos69
sasos69 napsal 02.05.20 v 19:00 10b.

Lukeeno
Lukeeno napsal 17.06.19 v 16:22 10b.

Velkoparáda

Ales600
Ales600 napsal 22.01.18 v 19:36 10b.

Krásný stroj přeji spoustu pohodových km

Pete23
Pete23 napsal 19.01.18 v 00:27 10b.

ať dělá britka jen radost