Suzuki DR 800 Big (1997)

Vlastník Bodlinajb
Vloženo 18.11.2017
Aktualizováno 18.9.2023

Je to univerzální pracant. Dá se na ni cestovat ve dvou a v terénu se taky neztratí.

Honda XL 650V Transalp: méně vhodná do terénu

První dojmy - Velká, klidný motor,na to že je to jednoválec, laďáky krásně bublají a motorka působí dojmem,že jede pořád na volnoběh ,ale přitom jede jak tank. Kopec, nekopec, terén ,neterén, bláto ,asfalt, prostě s ničím nemá problém.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo hledá univerzální motku , s převážně ježděním mimo silnice a nezrujnuje jeho peněženku.

Doplňky na motorce - Blastry,padáky,držáky zadních kufrů, laďáky Sheron, 3 kufry na cestování, zásuvka USB.

Hledal jsem univerzální motku, náhradou za Freewinda. BIG je prostě větší, do terénu vhodnější,jak rozložením otáček, tak tlumičema, vyšší konstrukcí atd. Jen by mu slušelo víc výkonu, přeci jenom 37kw není žádný zázrak.

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 25.11.17 v 08:20 10b.

Na Biga hrozne rad vzpominam, ikdyz jsem jednou menil pulku prevodovky a volnobezku starteru 2x. Na dalnici tomu chybi vykon, navic dole to moc nejelo a kvalty byly do terenu dlouhy. A zral mi retez, kazdych 15 tisic. Ale jak pisu, mel jsem ho rad...

-Jandys-
-Jandys- napsal 20.11.17 v 19:51 10b.

Prostě "DoBrý"

vopák
vopák napsal 19.11.17 v 12:03 10b.

Paráda..big se mi vždycky líbil Věřim,že je to v terénu nezastavitelný.At' to bouchá..