Honda CBF 600S (2004)

Vlastník Master6x
Vloženo 1.11.2017
Aktualizováno 1.11.2017

Ideální motorka na zábavu i cestování s dostatečným výkonem pro začátečníka a pokročilého jezdce.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I)

První dojmy - Jeden z prvních dojmů co jsem měl byl, že tahle motorka je snadno ovladatelná, jde krásně do zatáček a s výkonem 57kW se s ní dají dělat i pěkný divy. Po prvních kilometrech jsem sice zjistil, že pneu na moto při zakoupení jsou úplně v prčicích, takže je dobré si pohlídat kvalitní pneu. Největší plus na ní je cestovní plexi, múžu jet 150 a s větrem se tolik ani nepřetlačuju.

Motorku bych doporučil pro - Začátečník i pokročilý jezdec co chce klid i zábavu

Doplňky na motorce - Na motorce je cestovní plexi, držáky bočních brašen, cestovní řidítka

Tuto motorku jsem si vybral z toho důvodu, že v cenové relaci kterou jsem měl k dispozici mi přišla jako nejlepší volba pro moje začátky na dvou kolech. S motorkou si užívám na krátkých poletech, kdy člověk nekouká na spotřebu a jen se chce proletět, ale cití se s ní dobře i na delších cestách, kdy oproti jiným mě nebolí zadek, jelikož sedlo má dobrý tvar a šířku. S CBFkem jsem první rok najel necelých 10 tis., kdy už po třech měsících jsme si náramně sedli a i když už jsem mohl několikrát ležet, tak jsem jí důvěřoval a holka mě ze všeho vytáhla a podržela. Motor šlape jako hodinky, bohužel jak jsem zjistil, většina cbf má problém s hlučnější spojkou a i po výměněn se to nemusí zlepšit... Spotřeba je při výletní jízde 90tkou okolo 4-4,5 litru a když se za to tahá tak okolo 5ti litrů. Podvozek je celkem slušný i při větších nerovnostech je motorka pohodlná a nebolí jak pozadí tak ruce. Na motorce jsem v prvních měsících jezdil se slečnou než si udělala papíry sama a koupila moto a jízda byla taky v poho.

Na motorce jsem zatím neřešil žádný extra velký problém, vyměnil jsem pneu, po čase i řetězovku a vzhledem k tomu, že si to občas zabrblalo, tak jsem nechal vyčistit karbece a vše seřídit a moto šlape jak hodinky. prostě nádhera.

Master6x
Master6x napsal 08.12.17 v 22:37

Díky je bombová, už aby bylo jaro

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 05.12.17 v 12:45 10b.

gratuluji ke krásné Hondě

Fyzouš
Fyzouš napsal 02.11.17 v 12:08 10b.

Hezky napsané, kamarád ji má taky. Parkrát jsem se na ni projel, ale pro mě má na začátek až moc Šemíků Zrychlení je naprosto šílený, pokud je to první silnější motorka na které sedíte. Já mám teď za sebou pár měsíců na 250ce taky z rodiny CBF a maximální spokojenost