Yamaha Fazer8 (2012)

Vlastník Berdys
Vloženo 28.10.2017
Aktualizováno 18.7.2018

Po cestovním enduru (Honda Transalp 700) jsem chtěl zpět čtyřválec. Chyběli mi ty otáčky a kvílející zvuk čtyřhrnku.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I)

Honda CBR 600F: důvod neuveden
Honda VFR 800: Snad příště :)

První dojmy - První dojmy z jízdy byly úchvatné. Ten zvuk od 7 tisíc otáček je tak návykový, že pod ně nerad motorku pouštím :-) Nejvíce se mi líbila tato barevná kombinace - bílé barvy a zlatých doplňků. Posez na motorce je opravdu něco mezi sportem a cetováním.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil všem, kteří se občas rádi trochu rychleji svezou. Je to ale i skvělý společník na delší cesty - samozřejmě jen na zpevněné komunikace.

Doplňky na motorce - Na mašinu jsem instaloval tankvak a boční textilní brašny SW-motech, zadní kufr GIVI V45

Když jsem motorku loni v zimě koupil a čekal jsem doma až mi ji přivezou, myslel jsem, že se snad nedočkám. To očekávání, ta nedočkavost. A do toho venku zima a sních. První přišlo na řadu výměna snad všech provozních kapalin, filtrů, řetězové sady. A pak už jen čakat až sleze sních a silnice se trochu ohřejí.

Během roku jsem doladil na motorku něco málo bagáže, aby měl čověk dost prostoru a mohl si vzít třeba žehličku či skládací židli

Jelikož je motorka přivežená z Itálie dostala přezdívku Italka - manželce se přezdívka moc nelíbí, zvlášť když doma prohodím: "Jedu si trochu zazlobil na Italce.", ale zná to ... my motorkáři jsme tvrdáci tak jsem si to doma prosadil

Racek.
Racek. napsal 04.11.17 v 08:37 10b.

Ta bílá nemá chybu

Fena-
Fena- napsal 28.10.17 v 16:57 10b.

Joooo! Když jsi mi Italku přivezl na jaře ukázat, myslela jsem, že to se mnou sekne . Toulačky jsou s Tebou a Italkou skvělý, těším se další porce, to mi teda věř. A ten můj hřebeček doufá, že budou mít spolu přes zimu v garáži zhasnuto! Užijte si spolu nálož kilometrů nacpanou emocema.