Honda CBR 125R (2007)

Vlastník Vajisek
Vloženo 26.10.2017
Aktualizováno 23.4.2019

Moje malá ďáblice, kterou jsem si zamilovala od prvního okamžiku. Protože jsem malého vzrůstu a miluji černou barvu tak takhle krasavice byla určena přesně pro mě!

První dojmy - Vlastně úplnou náhodou jsem se k téhle krásce dostala. Jednoho dne v autobuse jsem projížděla bazar s motorkami a jako první uviděla inzerát na ni. Okamžitě jsem ji musela vidět. Ještě ten den jsme se domluvili s majitelem na odzkoušení a po prvním shlédnutí jsme se domluvili i na koupi a za týden mi už stála v garáži! :D

Motorku bych doporučil pro - Myslím si, že takhle motorka je všem známá a určitě by ji všichni doporučili pro mladé a úplné začátečníky, pro holky a lidi menšího vzrůstu, kteří chtějí dosáhnout celými chodily na zem. :D

Bohužel řidičský průkaz jsem udělala před velmi krátkou dobou tudíž mi motorku projížděl přítel a já jsem se na ní zatím svezla jen na letišti, kde je to bezpečné a hlavně mimo silnici.
I z toho mála usuzuji, že si spolu budeme výborně rozumět a každé nasednutí na ní mě bude bavit. Tím, že je to má první motorka jsem na ní velice opatrná a maximální rychlost mi, aspoň pro zatím, bude úplně stačit. Přítel na ni z kopce jel i 140 km/h takže se ničeho nebojím. :D
Každopádně teď přes zimu budu dodělávat padáky a drobné úpravy tak, abych si nadcházející sezónu mohla pořádně užít. :)

context
context napsal 28.10.17 v 17:30 10b.

Pěkná hondice přeji hodně km v sedle a ať ti dělá jenom radost

Varda
Varda napsal 26.10.17 v 19:59 10b.

p.epanica
p.epanica napsal 26.10.17 v 19:00 10b.