Honda XRV 750 Africa Twin (1997)

Vlastník speedrock
Vloženo 30.9.2017
Aktualizováno 18.8.2018

Chtěl jsem ještě jednu motorku k zedovi na delší cestování i normální ježdění.

Motorka koupena od soukromník - Normální starší chlápek, komunikace a vše v pohodě, žádné skryté vady nebo nějaké zatajování problémů

První dojmy - Na moji výšku (174) je to pěkná koza, ale člověk si časem zvykne, ovladatelnost je v pohodě, a řízení také.

Motorku bych doporučil pro - pro všechny, kdo milujou afriku, je to nostalgie, ale i přes svoje stáří, je to pořád dokonalý stroj :))

Doplňky na motorce - dynojet kit, KN filtr, laďák kobra, vyhřívané hefty, přídavná světla, zrcátka FAR, pneu Mitas 09, 10, enduro blatník, voltmetr, zásuvka, boana kapotáž,

Byl to takový můj sen na cestování. Žádná elektrika ani asistenční blbosti, jednoduchá údržba. Výkon je tak akorát na cestování, ještě by to něco navíc sneslo, ale to bychom chtěli asi všichni. Je to hold enduro a né super sport.
Údržba jen běžné, oleje, filtry. Co si neudělám sám, tak doporučuji servis Ovčáry, kde je fakt machr a motorkám rozumí, sice je dlouhá čekačka, ale když je někdo machr, tak to chápu:)
Spotřebu neřeším, je to motorka a tu chcete pro radost a né kvůli spotřebě. Asi nejslabší místo jsou brzdy, ale budou pancéřovky, tak by se to mělo trochu vylepšit.
Kvůli výkonu jsem dal dynojet sadu, KN filtr a ladák kobra a výkon na spodních otáčkách je mnohem lepší:)
Poslední věc budou vidle z CR, ale to až přes zimu.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 05.10.17 v 20:48 10b.

spike-cz
spike-cz napsal 30.09.17 v 14:49 10b.

Afrika za jasných deset. Ten military look z ní dělá jedinečný kousek, tak na ní buď hodnej..

Simitom
Simitom napsal 30.09.17 v 11:50 10b.

Podařený podzimní outfit. Za Afriku jasných 10 bodů.