BMW R 1200 GS (2004)

Vlastník Valdemar
Vloženo 29.8.2017
Aktualizováno 26.9.2018

Vloženo: 09.10.2017, Uskutečněno: 02.10.2017, Zhlédnuto: 7x

Tak jsem si po servise všiml, že mám páčku spojky měkkou. V expanzce nebylo nic. Koupil jsem si hydraulickou kapalinu na benzínce a jal se servisovat v garáži. Prvně jsem vypustil původní, kdo ví jak starou kapalinu, a přes expanzku jsem doléval a postupně vytlačil zbytky.

Zlepšení chodu spojky, o 100%, náklady: 200 Kč, a ještě mi zbylo tak na 1000 let kapalina...

• Další doplňky na motorku

Ahoj, další deník k motorce ohledně montáže doplňků. Od Marseluse jsem si pořídil plexi před světlo, kryt chladiče a rozšíření bočního stojánku. A z Vrbovky jsem si dotáhl tankvak od Kappy. Plexi tam šlo vcelku jed

Vloženo: 22.05.2018
    Uskutečněno: 21.05.2018
  • čištění svodů a výfuku

Ahoj, v zimních měsících je více času na starání se o jednostopé miláčky. To určitě bude souhlasit většina zdejších členů. Jelikož jsem si začal dávat dvanáctku do pucu, nemohl jsem neminout zrezlé, zapeklé a špinavé

Typ: Údržba
    Vloženo: 28.12.2017
    Uskutečněno: 28.12.2017
  • montáž tlumičů TFX

Ahoj, další díl z nekonečné řady "Vymazli si svou bramboru". Minulý týden jsem si z Enduroškoly vyzvedl tlumiče na dvanáctku. Volal jsem přímo Milanovi, a s ním se dohodl na verzi tlumičů pro GSA (oproti GS vyšší z

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.12.2017