Suzuki GS 500E (2005)

Vlastník Viwik
Vloženo 1.8.2017
Aktualizováno 1.8.2017

Už mi chyběla ta vůně benzínu a vítr ve vlasech ... skoro po 10 ti letech jsem zpět.
K cestování a pohodlné jízdě jsem si zvolila tuto motorku, je skvělá.

Motorka koupena od FIRMA:Iron Moto (Uherské Hradiště)

První dojmy - Měla jsem pocit, jako bych na ní měla odjetý celý závod, skvěle se ovládá, je lehká. Je jakoby dělaná na míru k mojí menší postavě, dosáhnu na zem, za řidítky jsem si proto jistá, stupačky jako na míru, zvykla jsem si a první noc jsem na ni pořád myslela, jak se jí asi spinká v garáži.

První cesta byla pouze z obchodu domů, pak ještě jednou zpět do obchodu na výměnu řetězu a dnes druhý už opravdový výlet byl na koupání na Český Balaton. V těchto letních teplotách jsme se byli zchladit do Karolinky a třetí výlet byl už asi 350 km Loštice, ecce homo, okolí Jeseníků a domů.
Jízda byla super, motorka poslušná, jen kontrolka neutrálu svítí jako světluška a musím hlídat stav ropy ve stroji - není ukazatel. Ale při skvělé spotřebě ca 3-4 l / 100 je benzínu vždy dostatek.

Oki
Oki napsal 05.08.17 v 13:03 10b.

Pěkně jsi to napsala, i já chci po létech přičichnout k benzínu a dvěma kolům. A protože nejsem taky žádný čahoun (172) a ne zrovna mladík, tak mám v hledáčku právě tuto motorečku. Není těžká a snad dosáhnu i plnou nohou na zem. Chtěl bych s ní zbrouzdat klikaté silničky tady u nás na Šumavě s větrem za řidítky, což je zcela jiný příběh než dřepět v plechovce.
Přeji Tě z této krásně motorečky hodně radosti a mnoho pěkných kilometrů bez nehody !
Oskar