Piaggio X10 350 (2014)

Aktualizováno 22.8.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Trinnlee
Trinnlee napsal 04.08.17 v 06:51 10b.

Krásný skútr...a super recenze..

johny.mnemonic
johny.mnemonic napsal 01.08.17 v 03:19

Ondrus84 -> Tak záleží na co to chceš Pokud na adrenalinové proplétání se mezi auty, tak Beverly bude nejspíš super.
Na Beverly si ale zase moc pohodlí na delší cestu neužiješ a ve špatném počasí se neschováš.
Ale jinak souhlas. Je to designovka a je to obrovský

HONZAKK -> Kdybych to měl na zážitkové projížďky, tak spotřebu neřeším, ale u stroje na denní dojíždění do práce mě ekonomika provozu docela zajímá. Jinak spotřeba je samozřejmě odvislá od stylu jízdy. Třeba Gandalf007 s tím jezdil dlouhodobě za 3,2...ale tak nějak začínám tušit, že to bylo hodně kochačkové tempo po okreskách...dálnic tam nejspíš moc nebylo.

Ondrus84
Ondrus84 napsal 31.07.17 v 20:27 10b.

Super recenze, přesvědčila mě o tom,že je to prostě designová kráva,ale chce to 500ccm nebo menší mrštnější stroj jako je třeba Beverly Osazený stejným motorem,děkuji a ať slouží

Tomlon
Tomlon napsal 30.07.17 v 23:32 10b.

Mám X10 500 a spokojenost. Ať slouží!

HONZAKK
HONZAKK napsal 30.07.17 v 20:55 10b.

Ahoj,recenze dobrá,ale přestaň řešit spotřebu,dolu se moc nedostaneš...Měl jsem T maxe,ten jezdil za 5,5l a vice,pak honda SH300,ta 4l a více.nyní mám Majesty 400,ta jezdí 4l a více. Zkrátka když chceš z kamen teplo tak musíš přikládat...Nebo pak by bylo řešení jít do Honda Integra,kamarád tvrdí že jezdí do 3lt.

johny.mnemonic
johny.mnemonic napsal 30.07.17 v 14:40

kobra33 -> Tak ono to bude závislé na spoustě faktorů. Na celkové aerodynamice, na zpřevodování a taky na tom jak velký rozdíl je mezi tím nízkým a vysokým plexi na tvém X-Maxu.

Na CBF-600S mám cestovní plexi se stejným sklonem jako origo, jen o kus delší a rozdíl jsem taky nepozoroval. Tady je to Givi turistické nejen výrazně větší, ale taky je hned odspoda výrazně vzpřímenější.

No a pak je tu možnost, že tvůj X-Max má i s originálním plexi max. rychlost omezenou spíše otáčkami než aerodynamickým odporem...

Kathedra
Kathedra napsal 30.07.17 v 10:35 10b.

Pěkná recenze moc pěkného stroje. Mám X9 Evo, ale po X10 jsem také pošilhával... Přeji mnoho šťastných kilometrů.

kobra33
kobra33 napsal 29.07.17 v 16:12 10b.

Pěkná recenze a hezký skútr. Zajímavý je rozdíl v rychlosti v závislosti na plexi. Mám X-maxe 250 a vyměnil jsem origo nízké plexi za origo vysoké a rychlost se nezměnila. Tak ať spolehlivě šlape.