Suzuki GSR 600 (2007)

Vlastník Mir_ek_top
Vloženo 27.7.2017
Aktualizováno 27.7.2017

První moto, láska na první pohled. :)

První dojmy - První dojmy z jízdy se ani nedají popsat, protože než jsem se k první jízdě dostal, tak uběhly téměř 3 měsíce. Na motorce se mi líbí, že i když jde jen o "šestikouli", tak má krásný tah a občas mě dokáže i překvapit. Na otázku zda mi padla hned do ruky mohu říct, že padla jako prdel na hrnec :D

Když jsem vybíral svůj první stroj, tak jsem byl omezen jak financemi, tak svým nárokem na design :D, jediné kritérium, které jsem si stanovil bylo, že chci maximální obsah do 600 ccm. Někdy během léta jsem projížděl městem, v té době ještě autem, a viděl jsem na chodníku stát Suzuki GSR 600.

Na první pohled se mi velice líbila a po zjištění technických údajů ještě víc :D. Tímto momentem započal cyklus projíždění různých motoinzercí a taky hodiny strávené sledováním videí na YouTube. Inzerátu bylo hodně, ale všechny byly z různých koutů republiky, kam se mi moc nechtělo.

Až jednoho dne jsem objevil inzerát přímo ve městě, kde žiji. Neváhal jsem. Domluvil jsem si schůzku s prodejcem, vzal kámoše, který se v motorkách pohybuje a ví kam se podívat, a hned jsme jeli! :D... Jo, byla to ONA a nebylo co řešit... Do týdne byla doma, bylo to v lednu :D, a začalo čekání na první příznivé podmínky k jízdě. Téměř obden jsem trávil v garáži a zkoumal neprozkoumané :D. Mezitím uběhly asi 3 měsíce a nastal ten okamžik.

Vyjel jsem!!! Byl to opravdu skvělý pocit svobody a nespoutanosti, sice byla trošku zima, ale to bylo asi to poslední na co jsem myslel. Od té doby, kdykoliv je k tomu chuť a příležitost, tak jezdím, ať už jen "kolem komína", tak i dálky s bandou.

Co se týká vlastností motorky, ovladatelnosti, motoru, brzd a všech dalších věcí s tím spojených, tak mohu stoprocentně říct, že jde o dost individuální přístup. Každý od toho čeká něco trochu jiného. Je hezké si přečíst recenze od jiných lidí, ale dokud si to člověk nezkusí na vlastní kůži, těžko to pochopí. Já jsem se s tou svojí sladil a jsem spokojený :)