Suzuki VS 1400 Intruder custom (1995)

Vlastník Riderx
Vloženo 15.7.2017
Aktualizováno 15.8.2017

Odolný, krásný, spolehlivý stroj. Všem doporučuji.

Honda VT 1100 Shadow: důvod neuveden
Yamaha XV 1100 Virago: důvod neuveden

První dojmy - Silná, pohodlná, dobré jízdní vlastnosti.

Hledal jsem choppera s obsahem min. 1l. Nad Harley Davidsonem, který se mi pořád líbí bezkonkurenčně nejvíc, jsem z finančních důvodů ani nepřemýšlel. Uvažoval jsem tedy mezi Viragem nebo Hondou Shadow, náhodou jsem ale narazil na inzerát na totálně předělaného Intrudera s promáčklou nádrží za nízkou cenu. Cena se mi podařila snížit z 70 na 60 tis. Když jsem ji koupil, byla předělaná k nepoznání (širší vidlice, jiné sedlo, jiné blinkry, SPZ na boku, jiná řídítka, svody výfuků svedeny do jednoho, baterie mrtvá, za měsíc končící STK,...). Koupil jsem ji, protože byla za levno, motor neměl moc naježděno, náhradní díly na ní byly lehce k sehnání a protože jsem netušil jaké zlo je ta nová STK. Hned na evidenční prohlídce mě technici vysvětlili, že tato motorka nemá v žádném případě šanci projít STK co mě měla za měsíc čekat. Plánoval jsem předělat motorku jen tak, aby prošla STK a pak ji předělat zpět. Navíc jsem si ještě musel nechat snížit výkon na 35kw, abych ji vůbec mohl řídit. Když jsem na ní ale makal, tak se mi ale intruder zalíbil takový jaký je. Nakonec jsem dal za náhradní díly asi 15 tis a nezastavil jsem se, dokud nebyla motorka téměř v originálním stavu. Nechal jsem tam jenom spojené svody výfuků, na kterých je laďák Super trapp spark arrestor, kterej dělá fakt dost dobrej zvuk. Jsem rád, že jsem nekoupil Yamahu Virago, nebo Hondu Shadow, nad kterými jsem kvůli svému omezenému studentskému rozpočtu uvažoval a že jsem koupil tento úžasný , spolehlivý, odolný , krásný stroj. PS: Po výměně všech kapalin a olejů se mi snížila spotřeba na 6l/100km. Intrudery všem doporučuju.

alterego
alterego napsal 07.12.17 v 17:36 10b.

pěkná práce

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 15.07.17 v 12:41 10b.

Super gratulejšn.

žižala.
žižala. napsal 15.07.17 v 11:52 10b.

Supr stroj.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 15.07.17 v 11:10 10b.

Dobrá volba , spotřeba musí jít dolů , mám ji a jezdím za míň. Ale to se poddá. Hlavně není to o tě spotřebě . Hodně šťastných km