Suzuki SV 650 (2004)

Vlastník Smash
Vloženo 14.7.2017
Aktualizováno 10.5.2019

Moje první motorka. Koupena v původním stavu.

Suzuki GSF 650 Bandit: Čtyřválec, zbytečně těžká motorka.

První dojmy - Lehká obratná motorka, které nechybí tah odspodu, krásný zvuk dvouválce. Na první mašinu dostatek výkonu.

Motorku bych doporučil pro - Všem začínajícím jezdcům, které to táhne ke dvouválci víc než k vysavači. Je to univerzální motorka pro zábavu i do města.

Doplňky na motorce - Homologovaná koncovka výfuku Ixil, padáky v rámu a osách kol zn. Rutan, zalamovací stavitelné páčky Rutan, kouřové plexi Puig, vyhřívané gripy Oxford, přešité sedlo, aTRE, zrcátka zn. Lampa

Moje první motorka, tedy jsem vybíral ve vodách šestistovek. Preferuji projev dvouválce, a to jak do zvuku tak do charakteristiky tohoto motoru. Navíc dva válce do V jsou legenda. Je lehká a dobře ovladatelná, sama si lehá do začátek a hodí se skvěle i jako dopravní prostředek do města. Takovej univerzál. Oproti konkurenci třeba od Kawasaki nebo Yamahy na mě nepůsobí tolik plastově, naopak spíš takovým syrovějším dojmem, a to se mi líbí. Je to naked verze, posez celkem vzpřímený, takže i cestování je za mě ok, po delších cestách mě bolí akorát prdel. Co bych oželel jsou vibrace do stupaček a uvítal bych lepší brzdy. Jinak jsem spokojen, své volby nelituji.

Andy00
Andy00 napsal 18.01.18 v 13:12 10b.

Co na to říct Suzuki je srdcovka, krásna je, přeju hodně km bez nehod a poruch

dzonnek
dzonnek napsal 14.07.17 v 21:43 10b.

Paradni volba sam jsem sel stejnou cestou a musim rici ze mi 2 valce prirostli k srdci tak at dela jen samou radost. Cao