Suzuki GSX-R 600 (1998)

Vlastník Pedros1
Vloženo 12.7.2017
Aktualizováno 13.7.2017

Dalo by se říct, že na ty roky co má je to vcelku udržovaná zachovalá motorka . :) sice minimálně 1 ležela, ale nic hrozného.

První dojmy - Nikam netáhla, jela rovně, vypadala celkem dobře, start byl proveden na studeném motoru a chytla bez problému. Byla prodávaná jako rok 1999, ale v TP je 10/1998 a podle Win taky nelze zjistit přesný rok výroby na 10 místě je 0, takže od 97 - 2000. Byl k ní navíc originální výfuk, průhledné náhradní plexi a krovka.

Doplňky na motorce - KN Filtr, padáky, údajně laděné svody a výfuk scorpion EXO, jo ještě jsem tam domontoval otřesový alarm dost citlivý na dotek a na vítr :)

Stroj jsme vybrali poněvadž už jsme jednu podobnou měli, akorát v jiném obsahu 125ccm a s 25Kw. Prostě se nám líbila svou vizáží. Co se týče výkonu si myslím, že je pro naše silnice dostačující stejně na ní jezdí hlavně syn. Kdyby někomu byla povědomá, byl bych rád, kdyby se mi ozval abych se o ní dozvěděl něco více než nám řekl původní majitel.

StiefTomas
StiefTomas napsal 12.07.17 v 09:08 10b.

At masina slouzi... Taky ji vlastnim uz cca 10let.. pro me srdcovka... Co se tyce svodu, mas klasicke origo ocelove svody..