Honda NX 650 Dominator (1998)

Vlastník Werty22
Vloženo 10.7.2017
Aktualizováno 19.10.2017

Zatím jsem ji projel jen kolem komína, půjde k pár doktorům aby vše fungovalo tak jak má.

První dojmy - První projezděný víkend. Zkušenosti s motorkou se vrací zpět po několika letech pauzy. Stav ohrožení jinými vozidly vs. špatně přijdete zatáčky - řidiči automobilů by měli začít brát nějaký uklidňující prášky.

Motorku bych doporučil pro - Začínající jezdci vyšších obsahů. Příjemný a rovný posed. Výkon tak akorát abyste to zbrzdili do zatáčky.

+rodinná tradice v dominátorech
+enduro - dříve jsem měl Varadero
+spotřeba
+nabídka dílů

-zanedbaná údržba předešlých majitelů

30.7.2017 Cely víkend jsem jezdil. Nejdříve s batůžkem pomalu po okreskách. Jakmile ale odjel batuzek domů vydal jsem se na první cestu sám. Samozřejmě jsem se nejdříve s motorkou stůl na místním záložním letišti abych nevyjel úplně bez osahání motorky. Motorku jsem nadále osahával nějakých 60 kilometrů.

Do zatáček jsem si byl s endurovími pneu nejdříve celkem nejistý. Po několika zatáčkách nejistota zmizela a já se konečně nechal unásět pocitem jízdy na motorce. Až teď si uvědomuji jak moc mi to chybělo.

Když už jsem pádil domů, protože se obloha začala zatahovat doplazil se za mě nějaké divné auto šedý citroen Berlingo. Jel kousek za mnou v protisměru. Chtěl jsem ho nechat předjet jelikož jsem předpokládal ze když tak spěchá tak se mu musí chtít zákonitě na záchod protože jiný důvod spěchu na silnici neznám. Zpomalil jsem tedy a otocil se na nej a udelal jsem takový ten pohyb rukou Jakoze What. Udelal to samé a pokračoval stejným způsobem jízdy mě za levým blinkrem. Tak jsem mu raději ujel.

slleeper2
slleeper2 napsal 18.07.17 v 10:19 10b.

radek89
radek89 napsal 11.07.17 v 08:33 7b.

Dobrý stroj na začátky