Cagiva Raptor 1000 (2004)

Vlastník strakon
Vloženo 9.7.2017
Aktualizováno 26.10.2022

Raptor v tom nej balení a to Xtra Raptor 407/999

Aprilia Tuono 1000R: Přeci jen mě lákal více ten Xtra Raptor
Benelli TNT 1130 Café Racer: Bál jsem se nespolehlivosti

První dojmy - První dojmy byly veskrze kladné, věděl jsem do čeho jdu, motorka je téměř totožná s mojí předešlou, jen o maličký levílek lepší a to hlavně díky plně nastavitelnému podvozku a originálnímu tlumiči řízení. Na motorce se mi líbí hlavně její podivný vzhled a spousta karbonových dílů.:-)

Motorku bych doporučil pro - Pro mě :-)

Doplňky na motorce - Zatím jen zrcátka Rizoma, průhledné víko spojky. namontovány výfuky Mivv (peklo), lithiová baterie + nějaké drobnosti, CNC páčky atd..

Když byl doma V-Raptor, se kterým jsem byl skoro 4 sezóny spokojenej a bez jediné závady, tak jsem stejně tajně pokukoval po jeho exkluzivnější verzi Xtra Raptor v číslované edici 999 vyrobených kusů. Původně jsem přemýšlel přeci jen o trochu novější moto, ale nějak jsem zase sklouznul zpátky k Raptoru, je mi asi souzenej. Můj je číslo 407 z 999, s karbonovými doplňky motorka vypadá parádně. Úložný prostor skoro žádný, horko těžko jsem tam našlapal lékárničku. Spolujezdce nevozím, tak kryt zadního sedla ani nehodlám sundavat, s ním se mi líbí víc. Jízdní vlastnosti mi vyhovujou, jen přední brzdu bych uvítal trochu lepší, ale na tom hodlám do budoucna zapracovat. Až budu spokojenej, dodám další fotky.

Ozzy_
Ozzy_ napsal 14.03.21 v 21:57 10b.

To je tak oskliva motorka, az chapu ze ji mas rad

kokonhead
kokonhead napsal 18.01.19 v 23:46 10b.

Ja to jeste nehodnotil, sakra 10b

JA-NE
JA-NE napsal 25.09.18 v 11:05 10b.

Unikát

JollyJoker
JollyJoker napsal 31.05.18 v 18:23 10b.

Já ti ještě nevrazil 10b? ... jo aha,to byl ten předchozí ještěr

jardakovarik
jardakovarik napsal 26.03.18 v 23:01 10b.

Pěkná motorka. Ta černá za ní na fotu je agresivnější. I tak dávám 10