Suzuki DL 650 V-Strom (2017)

Vlastník MaxNrg
Vloženo 16.6.2017
Aktualizováno 16.6.2017

V Strom 650 - 2017 Adventure - Skvělé moto za ještě lepší cenu - pokud bude stejně spolehlivý jako předchozí model V stromu, bude z něj legenda!

Motorka koupena od harnessbiker (Praha 10-Uhříněves) - Obsluha milá, vše ok, ale žádné sraní se s nějakou nadměrnou péčí.. Rychle honem honem ...at se může prodat další, Návod jen v cizích jazycích, prodjce mi řekl, návod v CZ snad neočekáváte a tak jsem odjel také bez jakýchkoliv slovních instrukcí a hlavně pojistky a zjistil to záhy po zavírací době všech pojištoven... paráda.

První dojmy - Super, Super Supeeer! Už nechci nic jiného :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny

Velmi dobře a lehce ovladatelná, živá, krásně bere zatáčky a nebojí se náklonu, je ještě v záběhu ale už ted jede jak dělo.. na to že je to jen 650 to jede jak dabel.
Opravdu víc motorky nepotřebuje žádný normální člověk a i nenormální jako já
Doporučuji pro začátečníky, daleko lepší ovladatelnost než třeba TDM. Těžiště je dole a i na místě si sní hravě poradíte. Super je i pomocník na rozjedz, na rovině stačí pustit spojku a pomalu se rozjedete.. v zácpách je to skvělá věc.
Kásný displej, po setmění bílý.
Mnohem živější a hlavně zábavnější a lépe ovladatelná než Vstrom 1000.. ten je víc cenduro, toto je spíš motorka, ale i takový univerzál na každý den a zábavu, který ale s přehledem zvládne i dlouhou trasu a terén. Chystám se s ním do Ruska a pod.
Věřím, že pokud se nebude kazit, budu ho mít na vždy.

Rozhodoval jsem se mezi: BMW 1200GS, BMW 800GS, KTM 1000 a nová Africa Twin.
Nakonec rozhodla - Spolehlivost motorů u Vstroma, Cena.. Váha, Spotřeba a unverzálnost.
BMW má strašně špatnou pověst v poslední době co se týče xxx svolávaček apod. , KTM je hlavně do terénu a žere i malý děti a Africa je příliš drahá, to si za ten rozdíl v ceně pořídím raději jěště nějaké enduro jen do těžkého terénu.

Nevýhody:
- Sedlo nic moc, po krátké jízdě 50km už potřebná přestávka, ale to se nechá předělat.
- řadící páčka je malá a ne úplně optimálně situovaná, někdy prostě nezařadíte, budu si na to muset zvyknout, pak to půjde.
- plexi ač na nejvyšším bodě je pro mou postavu 193cm spíš okrasa.. je úlně na h..., pořídím jiné a nebo zvýšení.

Celkově jsem nadšen a nadmíru spokojen..

crazy_doctor
crazy_doctor napsal 22.06.17 v 08:21

Koupil jsem letos taky nového, ale litra v Opavě. Manuál jsem dostal v češtině i v angličtině. Kominkace perfektní, vše vysvětleno a motorka naleštěná. Přístup na úrovni.
Sedlo je perfektní. Po 200km jsem slezl a pohodička. Nejvíce na houby je štítek, ten je katastrofa. Ale jinak spokojenost.
Přeji mnoho krásných zážitků v sedle nového stroje.

MaxNrg
MaxNrg napsal 20.06.17 v 23:16

Díky moc všem za hezké přání a hodnocení

HordaStodulky
HordaStodulky napsal 19.06.17 v 22:33 10b.

Správná volba, taky jsem ji jezdil a stále v dobrém vzpomínám.