Honda CBR 1000RR Fireblade (2005)

Vlastník xsmejkalk
Vloženo 11.6.2017
Aktualizováno 31.1.2018

Hodná Honda, co umí pořádně zabrat.

Suzuki GSX-R 1000: Zklamal mě reálný vzhled a stav prodávané motorky.
Kawasaki Z 1000: Nakonec jsem od naháče upustil, ale tento stroj, model 2010, je nádherný - třeba někdy příště.

První dojmy - Po dvou strojích CBR 954 jsem ani nic jiného nečekal. Připadá mi větší, což mi vyhovuje, mám ale stále pocit, že 954 se mi líbily víc. Zvykám si na podsedadlový výfuk, téměř žádný zavazadlový prostor, ale vůbec si nemusím zvykat, že mám stále výborný stroj.

Doplňky na motorce - Gipro, samozřejmě v modré, páčky a závažíčka - samozřejmě v modré a jakýsi "laděný" výfuk a moc se mi líbí, co vydává.

Původně to měla být Kawasaki Z 1000 2010, ale nakonec jsem si nedokázal představit stroj bez pořádné ochrany proti větru.
Padla volba na GSX-R 1000 2006, ale stroj, na který jsem se jel podívat nebyl, zdaleka, v tak skvělém stavu, jako popisoval inzerát a fotky. Další alternativou byl návrat k Hondě a zrovna se nabízela tato v mé oblíbené barvě. Hned při zkušební jízdě bylo jasné, že je správnou volbou, zdá se mi hodnější, než 954 a 20 koní navíc také není na škodu. Také je skvělý tovární tlumič řízení.
Zatím si zvykám na "autobusový" vzhled, ale každým dalším ujetým kilometrem jsem si jistější, že to byla výborná volba.

vacekjirkaa
vacekjirkaa napsal 18.04.18 v 08:38 10b.

Super stroj a ta krovka vypadá dobře