Yamaha MT-07 (2015)

Vlastník beton22
Vloženo 2.6.2017
Aktualizováno 2.6.2017

Sikovna,obratna a lahucka motorecka :)

První dojmy - Najprv som mal obavy ze mi bude trochu mala,ale ked som si na nu sadol tak som mal pocit ako by ju robili pre mna :) Je to lahucky stroj a velmi dobre sa ovlada.

Motorku bych doporučil pro - Myslim si ze na motorecke by sa vysantil aj skuseny jazdec, ale skor by som to odporucil pre zaciatocnikov a menej skusenych jazdcov :)

Doplňky na motorce - sirsie rajdy,vymenene packy, kryty rukoveti a vyfuk akrapovic

Mt 07 som si vyberal cisto len koli vyzoru a myslim ze som nespravil chybu...Motorecka mi uplne sadla po vsetkych strankach. Zatial som nabehal len neakych 1500km, ale nepostrehol som nic take co by mi na nej prekazalo.
Spojka ide uplne lahucko,brzdy pri lajtovej jazde skoro netreba pouzivat lebo motor ma taku kompresiu ze to ubrzdi hravo :) Doteraz som nepostrehol ze by sa motorka chovala neak neprirodzene v zakrutach, alebo tak celkovo takze si myslim ze aj podvozok je nastaveny dobre... Zatial nemozem nic vytknut :)

context
context napsal 09.06.17 v 19:43 10b.

pěkná, ať slouží

vilda_vrtule
vilda_vrtule napsal 02.06.17 v 13:38 10b.

Už na ní jezdím druhý rok a taky nemám co vytknout. Pokud tam snad nějaký problém byl, tak seděl za řízením...

beton22
beton22 napsal 02.06.17 v 11:24