Moto Guzzi NTX 650 (1988)

Vlastník cbr900rrfire
Vloženo 22.5.2017
Aktualizováno 22.5.2017

Po dlhom hľadaní som ju konečne našiel, síce 600 km od domova ale nezastavilo ma to a išiel som pre ňu do Poľska.

První dojmy - Motorka stvorená pre moje potreby , jednoduchosť , nenáročnosť a rarita, ocenia ju skutočný odborníci. Z veľkej časti rozobratá všetko skontrolované, žiadna väčšia chyba sa nenašla,

Doplňky na motorce -

Pridávam link na videá

Vymenil som okrem bežných vecí aj riadiacu jednotku lebo mi občas išla len na jeden valec, komplet repas karburátorov, nové tlmiče originálne sa podľa vyjadrení odborníkov na MG neoplatí repasovať tak som tam dal YSS a sú super, Kufre mi dorábali u nás na Slovensku, využili sme originálny nosič na uchytenie kufrov,

mmg
mmg napsal 29.05.17 v 22:43 10b.

Moc pěkná motorka. Nevšední ozdoba silnic !

Jardas444
Jardas444 napsal 29.05.17 v 20:23 10b.

Tyto motorky jsou opravdu zajímavé a ten kdo jí má,má opravdu raritku. Známej koupil 350ku.Do té doby jsem nevěděl,že tahle motorka existuje.Je to krasavice za 10b.

_Wally_
_Wally_ napsal 29.05.17 v 18:36 10b.

Krásná motorka !
Viděl jsem ji poprvé a je to leštěnka ! Hrozně mi připomíná mého Dominatora NX 650 :D
Asi to je fakt rarita, ty 2 karburátory :O čuměl jsem !

chevyr
chevyr napsal 29.05.17 v 17:42 10b.

Super

fatman
fatman napsal 29.05.17 v 16:07 10b.

Gratuluju
tak tuhle krasavici jsem oslintával ve starých katalozích, hned jak jsem udělal papíry a vyrazil machrovat na třindě ...
A pořád mě oslovuje
nevím, jestli bych měl na ni koule, ale rád si ji prohlídnu a cením si lidí, kteří tyhle klenoty drží při životě
Jasných 10bodů za krásnej klasickej stroj! Dal bych dalších 10 za nostalgický vzpomínky, ale nejde to ...