KTM EXC 450 (2009)

Vlastník Melizoy
Vloženo 15.5.2017
Aktualizováno 16.9.2019

Lehká Kachní děva na testosteronu na svižné průlety mimo civilizaci.

KTM EXC 350 F: kvůli dostupnosti, 350 si drží víc cenu, zvýtězily menší motohodiny za menší love

První dojmy - První dojem byl, po tréninku s klukama... že jsem přestřelil, a jede to na mě zbytečně moc, pak jsem vyměnil Akrapa za origo tlumivku a ovládání je najednou samet. Pěkně se sbírá odspodu a má pořádné koule. Nemusí se točit až do bezvědomí, aby se to hnulo z místa.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co rádi topí pod kotlem a už něco umí (třeba narozdíl ode mě :DD)

Doplňky na motorce - Akrap - už je demontovanej :D, přídavnej větrák...

K velké dvouválcové Kachně se mi zachtělo zase po čase začít krotit lehkou mrchu, a něco nového se přiučit. Nejlépe se stejnou technikou podvozku, jako má velká mrcha. Vážim metrák, a mam rád motory, co jedou dobře už odspodu, abych při delších přesunech krajinou nemusel motor točit do bezvědomí. Předtím jsem jezdil 250 s kitem na 350 a trochu posílit by neškodilo. Že bude v novější nakonec 450 takový rozdíl jsem nečekal. Jede to i mojí vahou opravdu hodně a v technických pasážích bych byl určitě rychlejší s 250, ale pro mě je priorita v off výletech, kde si semtam skočím a zkusím nějaký lehčí výjezd, tak se zkusim naučit s ní sžít. Když budu moc trpět, půjde z domu, ale co je podstatné, že mě to bavííí !!! :D

Feio
Feio napsal 06.02.19 v 21:20 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 15.05.17 v 23:48 10b.