Suzuki GS 500E (1991)

Vlastník Kráca
Vloženo 14.5.2017
Aktualizováno 29.5.2020

Nizoučká motorka se slušným krouťákem,ideál pro skřety jako jsem já nebo dámy menšího vzrůstu.

Suzuki SV 650: Vyšší pořizovací cena,menší spolehlivost

První dojmy - Motorka mi do ruky padla celkem dobře.jen jsem měl ze začátku problém s posezem :D já zvyklý na jawu 350 tak je to něco jiného.zkrátka první japonec :) rozdíl mezi jawou a japoncem je prostě znatelný.

Motorku bych doporučil pro - pro ženský nebo mrňouse jako já..

Doplňky na motorce - zatím Padací rám a plexi,Dva výfuky,Kufr Givi 42L,Laděné výfuky Dominator

Tento stroj jsem si vybral protože mi u mé jawy 350 pomalu nestačil výkon,tedy pokud jsem jel sám tak relativně ano ale pokud jsem vyvezl přítelkyni na výlet všichni mi ujížděly :) a chtěl jsem mašinu která pojede furt stejně jak se mnou tak ve dvou :) Při koupi jsem měl čest sedět i vzadu ale to neni posez pro mne.Já radši řídím sám ostatním moc nevěřím.Překvapila mne i ovladatelnost ve dvou lidech zpět jsem jel s prodávajícím a ani jsem nevěděl že za mnou někdo sedí :) Ale nejvíce jsem ocenil a největší plus je pro mně KROUŤÁK který se mi do kopců v okolí hodí.Pecka že GSko umí krásně brzdit motorem. Brzdy používám minimálně. Jsem rád že jsem si nekoupil 4 válec ale 2 vál :) Další Motorka bude určitě 2Válec asi SV1000n

Kráca
Kráca napsal 14.05.17 v 18:49

Prvnímu majiteli (němec) se motor kousnul. A tak v suzuki uznali nějakou jejich chybu a motor vyměnily za nový a tak proto má najeto 22 000km. (RV 1991)