Triumph Bonneville Bobber (2017)

Vlastník jerry134
Vloženo 11.5.2017
Aktualizováno 20.7.2018

V jednoduchosti je krása (i když už nemá ani plynové lanko...)

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany)

Ducati Scrambler: Bobber je víc bobber

První dojmy - V řadě čtvrté moto, jízdně, motoricky, podvozkem, ovládáním zatím nejlepší. Trochu mě vylekala přední brzda, ale je to jednokotouč, budu s tím muset počítat. Dívat se na 0 na tachometru je super.

Předtíme jsem jezdil jenom choppery, cruisery, takže si zvykám na jiný posez, jiný styl jízdy. Skvělé přesné řazení, při 6-ti kvaltu je ukazatel rychlosti na tacho dobrá věc. zpočátku trochu úlek z přední brzdy - je to jednokotouč, předtím jsem měl dvou, ale motorka je lehčí, trochu za to víc tahám a v kombinaci se zadní brzdí skvěle. Trochu malá nádrž (9 litrů), motorka ukazuje propočet dojezdu, který je dynamický v závislosti na stylu jízdy, takže může jednoho vylekat. Hodně mě baví! O motorky je asi zájem, čekal jsem 2 měsíce, požadovaní barva nebyla k mání, prodejce mi černou přestříkal do požadované kombinace, takže nakonec mám od samého začátku trochu nestandard. Skvělý zvuk, vůbec nemám potřebu řešit výfuky.

rade35
rade35 napsal 20.03.21 v 06:07 10b.

OFIC
OFIC napsal 21.04.18 v 21:24

Šel jsem do ní, dostala mne.
Se svou výškou (190) jsem se obával ... ale trefil jsem kit s kafíčkovýma řídítkama.
Sedlo šlo na doraz dozadu a není co řešit.
Ležačka na nádrži je sice nepraktická ale o to větší emoce. S loktama pod koleny to je prostě palba

Zravím R.

1BOB
1BOB napsal 19.02.18 v 01:43 10b.

Prosí tě Jerry nedala by se u tebe sehnat kopie Českýho manuálu na Bobbra ? Já dávám do kupy bouchanec z Německa a mám k němu Německej manuál. To je nečitelný peklo.
Zdravím Bob.

Triny
Triny napsal 27.12.17 v 10:52

Triumph, co dodat, vždy skvělá motorka. Ať ti slouží

NORDSUDETEN
NORDSUDETEN napsal 15.06.17 v 06:07 10b.

Jak píšeš super kousem také maximální spokojenost!