Simson S 51 Elektronik (1986)

Vlastník Začátečník01
Vloženo 24.4.2017
Aktualizováno 25.4.2017

Na ježdení po vesnicích super stroj. Holku a pivo s tím odvezeš tak není co řešit.

Motorka koupena od Mototechna

Jawa 50/21 Pionýr: nejede to, víc oprav než najetých km
Jawa 50/23 Mustang: nejede to, víc oprav než najetých km

První dojmy - První co mě zaujalo byl dobrej zvuk. Pionýr se se svým řvaním z výfuku muže jít zahrabat. Je to starej 2 takt takže to táhne. Při rozjezdu předjedu i kámoše s jawou 125 dandy.

Motorku bych doporučil pro - pro začátečníky nebo pro důchodce

Doplňky na motorce - 60ccm set

Takže motorka byla pořízena v roce 1986 sem první majitel. Za tu dobu co jí mám jsem najel 14 000 km většínou couračky nejdál 50km. Jízda je pohodlná. Ve dvou to jede stejně jako v jednom jen to musíš víc točit. motor chytne se sitičem na první kopnutí. Za studena se mu moc nechce, ale jak se ohřeje táhne jako prase. Brzdy: zastavit se s tím dá. Podvozek je pohodlný netluče, neskáče. Ovladatelnost je výborná. Když se ohřejou gumy tak klopím zatáčky jak na hornetovi. Spotřebu u motorky normální jezdec neřeší. Servis: Výměna svíčky, duše v zadním kole, 2 žárovky, a dal jsem tam 60ccm válec. Jednou se mi porouchal asi 1km za vesnicí když se zasral karbec jinak nic. Na motorce mužeš jezdit i po poli a je tam jak doma. Zatím jsem na ní necestoval.

fatman
fatman napsal 24.04.17 v 21:29 10b.

Gratuluju
Tak takovýho krasavce jsem kdysi taky měl.Jenom já jsem před Mototechnou stál marně .
Musel jsem ukecat borca co dal inzerát, aby ho prodal zrovna mě .Pochopitelně dráž, než stál novej...Klasika konce 80tejch ,,,
Jinak super zážitky!Pravda, že s pinckem se to vůbec nedá srovnávat
10bodů za ty nostalgický vzpomínky a tichou závist !

jawa354
jawa354 napsal 24.04.17 v 20:37 8b.