Honda XL 600V Transalp (1999)

Vlastník ježek.95
Vloženo 22.4.2017
Aktualizováno 18.6.2017

chtěl jsem něco na ježdění nejen po silnici tento alp mi příšel jako dobrá volba.Po pročtení různejch recenzí jsem neměl jistotu,proto každej chválí to své.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč)

Honda XRV 750 Africa Twin: důvod neuveden

První dojmy - Po projetí vice značek jsem opravdu byl na vážkách,ale jak jsem v moto trade viděl alpa tak jsem nevahal projel a byl jsem štastnej jak blech hned jsme si padli do oka a je sním opravdu sranda hlavně mimo cesty si to užíváme.

Doplňky na motorce - Doplnky na alpovi mám padací rámy držáky kufrů zásuvky 12V+usb dobíjení držák mobilu přídavná světla a kufr chtěl bych ještě vyhřívané rukojetí a hliníkové kufry jsou ve výrobě

alpika jsem si vybral že je to pořádná motorka v dobré cenové relaci a je to kus železa.svezení je příjemné ovládá se skvěle a zatím mu nemam co vitknout co se týče závad měl jen jednu a to ozubeně kulo na náhon porucha odstraněna během par minut a zas funguje jak má.Najezdili jsme solu jen něco málo přez 400 km a na cestách i necestách se cítíme skvěle,a pohodlně.tak po více najetých kilometrů doplním více pocitů zda nějaké příbudou .

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 30.06.17 v 21:43 10b.

greydog
greydog napsal 18.06.17 v 18:37 10b.

spike-cz
spike-cz napsal 18.06.17 v 13:04 10b.

ať slouží na jedničku s hvězdičkou

ježek.95
ježek.95 napsal 23.04.17 v 18:22

Děkuji kolegové a zdravím i kolegu z vedlejší vísky,tak včera jsme se trochu pobavili zima a najetejch dalších 140 km,ale super.Děkuji za hodnocení .

-MP-
-MP- napsal 23.04.17 v 07:26 10b.

Zdravím kolegu z vedlejší vísky. Pěknej Alpík , tak ať slouží . Pevně kolama na zemi a šťastný návraty .