MZ 125 SM (2004)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 20 záznamů

Erik.
Erik. napsal 19.06.08 v 21:10

cau,kdyzbys to chtel protat daj mi jedet beru hned,dik za odpoved

noholam
noholam napsal 03.03.08 v 21:59

Čau chlapy mam takový problém. Překroutil jse mi náhon tachometru u MZ 125 SM. Tak mam dotaz jestli nevite někdo z který motorky tam pasuje? Všude na internetu když bych ho chtěl obědnat tak píšou boužel jenom délku ale jaký to má závit se nikde nezmiňujou. Odpovědi pište prosím na mail vaclav.seffl@centrum.cz a nebo na icq 393-714-226 moc by mi to pomohlo předem moc dík.

napsal 20.12.07 v 20:50

to:Jim Morrison: spolehlivost no neni to tak jako se Suzukou to byl drzak MZtka je vic na starani se zatim se mi nic vazneho po motorove strance nestalo!Az na vylekani z toho ze mi v tehle zime sepinal ventilator na chladici(zpusobeno velkou zimou snazi se ohrivat chladici kapalinu kdyz je veknu okolo nula stupnu:D Dalsi zavady jsou praskle lanko tachometru(moje chyba priskripl jsem ho a u tachometru se netocilo proto prasklo)smula(( a pak neni doreseny spojeni levyho ovladace a ridici jednotky.Pod nadrzi je to spojeny v takovym plastovym sraci ale jelikoz je kabel priliz kraty tak obcas se stane ze jedu zatacim do prava zhasnou svetla nehouka netroubi nesviti dalkovy!!!!docela problem ve tme ale staci na to dva imbusy povolis zvednes nadrz spojis a valis dal to jsou zavady!!!!Pak si dej bacha na to jestli ma menenej rozvodovej retez musi se menit kazdejch 12000km na mej by snad mel byt meneny aspon mi to majitel tvrdil ale nijak nedokazal((( kdyz jsem kupoval svou bylo to na duvere.....a podcenil jsem to priste motorku poradne prolezu neeez ji koupim to radim taky tobe!!!!!:D<br />
<br />
to: Missa no nahodou to vim ale je to v NEM v CR jsem zatim nepatral zeptam se jednoho sikovnyho mechanika ten ji mozna sezene no. jinak www.mz-faber.de tam jukni ale casto jim pada server chce to trpelivost:D

napsal 11.12.07 v 19:31

čauvec,chtěl sem se zeptat jestli náhodou nevíš kdy bych mohl na MZ SM 125 sehnat řetězovou sadu.Moc dík za odpověd;)

napsal 01.12.07 v 16:21

Jak je na tom se spolehlivostí?? Chci si ji koupit a na netu maj meneny motory...

maras
maras napsal 20.10.07 v 12:27

luxusní motka

smazany52520 napsal 13.10.07 v 09:29

Heled jestli chces poradit naky upravy, tak ja si budu davat do tech bocnich plastu, jak jsou na nadrzi, tahokovy.. vypada to s nima o hodne lip

smazany52520 napsal 11.10.07 v 19:26

Ty vole :D tak mi ta mrdka prestala svitit.. pod nadrzi vsechno v poho.. proste do toho napajeni zarovky hlavni nejde proud a nevim kam se jeste jinam koukat

Vidadek
Vidadek napsal 10.10.07 v 21:35

Jo pro tu řetězovku určitě do Němec jako výlet proc by jsme to nemohli udelat jako srazik? plánuju i forum ale az budou penizky udelal bych i nejaky takovy kravinky jako trika s potiskem MZ a tak neni to drahy a fakt MZ jsou nejlepsi

smazany52520 napsal 10.10.07 v 21:24

Hele, jak řikáš o tý řetězovce.. taky by se mi hodila nová.. Tam pojedeš na mašině nebo jak ? Já právě možná seženu z ČR ale když ne tak bych do toho šel s tebou

Vidadek
Vidadek napsal 09.10.07 v 15:01

Cenu ponecham tajemství.... ale muzu prozradit cenu za tu z Tábora.....Chtěl za ní 56000kč v té době jsem měl ještě DRko a ten to ma tu MZ ho chtěl plus ze bych mu doplatil 27000kč doopravdy smesne za takovy DRko fakt showman a to ze jsem udelal dobrý nákup to vím páč je to od Fallena A to je dobrej kluk, kterej se o ní dobře staral viď fallene!!!!!

Master900R
Master900R napsal 09.10.07 v 10:26

Přesně tak, říkal jsem si, žes jí kdyžtak asi upravil, a to rozhodně k lepšímu. Ta s tím zvedlým zadkem je fakt hrozná, působí i tak lacině a až primitivně jednoduše. Já o ní sice zájem neměl, ale vídám jí tu jezdit a stejně tak jsem jí viděl na inzerci, a to co za ní chtěl, bych mu teda taky nedal ani omylem!!! Určitě to pro tebe byl dobrej kup!!! A kolik jsi za ní teda dal?

smazany34369
smazany34369 napsal 08.10.07 v 21:47

Moc pekna MZ

napsal 08.10.07 v 21:18

Díky z tábora není jestli myslis tu s tim zvedlim zadkem Mel jsem zajem i o tu z tabora ale prodavajici mel takovy naroky ze jsem na ne nepristoupil Ale udelal jsem lip protoze za stejny penize mam o dvaroky mladsi a o 7000km min najeto hold vybral jsem tu lepsi Jo a VYJIMECNA to MZtka JE!!!!!

Master900R
Master900R napsal 08.10.07 v 21:09

Není z Tábora? Jinak pěkná máš tady určitě originální kousek, tak ať slouží!!

napsal 08.10.07 v 21:04

Tak lepsi nez DRko je proto jsem to taky kupoval

motorkář2
motorkář2 napsal 08.10.07 v 21:00

pěkná je lepší než déerko?

Lozik
Lozik napsal 08.10.07 v 20:23

Jo jasný,třeba se ještě sejdem kdyz bude pekne.<br />

napsal 08.10.07 v 18:44

Jo díky, tobě též!!!!přeží zimu a na jaře pěkně vyjeď

Lozik
Lozik napsal 08.10.07 v 17:48

Fakt v pohode motka.At jezdi