Honda CB 600F Hornet (2000)

Vlastník slleeper2
Vloženo 21.3.2017
Aktualizováno 24.9.2017

Nemám zatím možnost nějak více sedlat, papíry dostanu do ruky až za měsíc - zatím absolutní spokojenost.

Motorka koupena od FIRMA:Tomáš Čadek - bike4ever (Rovná) - Prodejce byl velmi příjemný a pohodář, dalo se sním rozumně domluvit a se vším poradil. Motorka vypadá nádherně tak doufám, že i dlouho vyrží. Zatím za mě palec hore.

Suzuki SV 650: Je menší, a moc se mi nelíbí její profil.
Suzuki GSF 600 Bandit: Chtěl jsem spíše sportovnější verzi pravého naháče s kulatým světlem - Hornet byla moje láska už delší dobu a zkrátka jsem pro něj po nějakém tom rozhodování šel.
Suzuki GSR 600: Tuhle motorku jsem už měl, je atraktivní, velká a ty dva výfuky jsou něco - ale Hornet je prostě víc sexy.
Honda CB 900F Hornet: Možná je to nepatrná změna, ale myslím že 6kilo zatím bohatě stačí.

První dojmy - Motorka mi přijde o poznání menší než konkurenční GSR - váhově (což je supr) ale i při sezení .. přijde mi jako kdybych byl na tu motorku až moc velký, ale je to spíš jen pocit. Mohutné přední světlo a klasické budíky dávají motorce takový ten "sexy" šmrnc. Zkrátka jsem z ní nadšený a doufám, že už ji brzy budu prohánět po širokém okolí.

Doplňky na motorce - Při koupi byl již nainstalovaný sportovní podvozek od Matris a Barracuda chladič.

Zatím jsem nainstaloval jen padáky, přijde ještě nabiječka na telefon a plánuji ukazatel zařazené rychlosti.

14.8.2017 - Laděný výfuk (nějaký bazarový), Barracuda gripy červené. Červené reflexní proužky na kolech.

21.3.2017 - Nemohu zatím recenzovat - ale vypadá jako skvělá motorka pro začínající i pokročilé.

19.5.2017 - První závada po najetých 250km. Dnes mě motorka vypekla a nechala v práci. Po otočení klíčku nestartuje, kontrolky zhasínají i po zapnutí světel. Zatím nevím kde by mohl být zakopaný pes. Baterkou ani pojistkami to není, tyto možnosti jsem již eliminoval - o průběhu budu informovat na profilu, třeba někomu pomůže.
6.6.2017 - Tak nevím jestli jsem dementní, nebo ne, ale chyba byla nakonec opravdu jen v baterii. Starou jsem vyměnil a koupil novou - nepředpokládal jsem tedy že bude špatná i ta nová. Po vyreklamování a koupě 3. baterie, moto šlape jak hodinky.

14.8.2017 - Najeto krásných 1500 km. Nejdelší jízda asi zatím nějakých 300km s drobnými přestávkami a paráda, pohodlná, rychlá, dravá, prostě SUPER. Žádná nová závada se neobjevila, motorku udržuji a také podle toho jezdí. Přichází čas na změnu řetězovky, ale to snad počká do konce sezony.
23.8.2017 - Tak sem to nevydržel a před delší dovolenou na motorce jsem novou řetězovku koupil. Zlatá D.I.D. X-Ring.

MartinZA
MartinZA napsal 22.03.17 v 20:03 10b.

Mal som 900 Hornet, bola to sikovna masinka, v meste sa s nou jazdilo uňo-tuti, verim ze 600-vka bude este mrštnejšia . Obe su proste sexi ako pises , tak uz len vela sexualnych zazitkov s nou prajem.