Aprilia Scarabeo 500 (2003)

Vlastník D.A.N.
Vloženo 14.3.2017
Aktualizováno 7.6.2018

Skútřík pro radost a takové rezervní vozítko, třeba když se pokazí auto

Suzuki AN 400 Burgman: Prostě jsem se na ni nevešel

První dojmy - Maximální spokojenost, do ruky padl ihned. Dobře jede a ovládá se, pěkně brzdí, nefouká ne mě. Je to moje první zkušenost s variátorem a jsem z něho nadšený. Bohužel na příčných nerovnostech trochu drncá, holt má menší kola než mé předchozí Varadero.

Doplňky na motorce - Originál stav bez jakýchkoliv doplňků

Doma bylo zrovna potřeba peněz na něco jiného, tak holt muselo Varadero z domu. Jenže něco jednostopého být doma musí. Limit 35 000Kč a požadavek - aspoň trochu výkonu aby to uvezlo mne(190cm) i manželku. Takže ojetý maxiskůtr.
Po dvou měsících vybírání zvolen Burgman 400 nebo Majesty 400. Jel jsem se na jedno Majesty podívat do motosalonu, sednu na něj a řídítka mě bijou do kolen. Tímto se mi velice zúžil výběr.

No a vedle stálo jedno Scarabeo - nic hnusnějšího jsem nikdy neviděl. Jenomže ono mi jaksi pasovalo na ruky, na nohy, 16 kola, stříkačka...díval jsem se na něj tak dlouho až se mi začalo líbit, no a je doma. Tedy ne to z motosalonu, ale od soukromého prodejce, to je ale jiný příběh.

Zatím jsem dojel jen z Ostravy do Frýdku, ale už teď jsem si jistý, že s ním strávím spoustu příjemně proježděných kilometrů.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 14.03.17 v 20:52 10b.

Neokoukaný maxík ,přeji pohodu v sedle.