BMW R 1200 GS (2010)

Vlastník BP56
Vloženo 20.11.2016
Aktualizováno 12.1.2021

Motorka koupena nová, bílá, pár doplňků - led blinkry, vyhřívané rukojeti, 3 kufry, padací rámy, přídavná světla atd.

Motorka koupena od FIRMA:Renocar (Brno-Slatina)

První dojmy - Z počátku mi připadala strašně veliká. Po ujetí asi 500 km jsem ztratil obavy a dostal ji do ruky. Trochu přetrvávaly potíže s plynulostí jízdy v malých rychlostech, protože motor příliš tvrdě reaguje na plyn. Jinak úplná spokojenost a čirá radost z jízdy na motorce.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo rád pohodlně cestuje. Super na horské silnice i do lehkého terénu

Doplňky na motorce - Padací rámy, rozšíření bočního stojanu, tři kufry, přídavná světla

Motorku jsem koupil po cca 35 leté přestávce. V mládí jsem jezdil postupně s tím na co jsem měl řidičák a peníze - Jawa 21, Jawa 175, 250 pérák, 250 kejvačka panel, pokoušel jsem se i o motocross na domácí přestavbě 250. Když synové dorostly začali jezdit na motorkách, občas jsem se také svezl a došlo k rozhodnutí koupit si stroj. K vánocům jsem si koupil nové BMW GS 1200R a těšil se na jaro. Motorka je super mám již najato cca 30 000 km. Žádný problém. Výkon skvělý. Spotřeba do 5 l. Tři origo hliník kufry 120l poskytují dostatek místa. Jezdím jen sám. Cestuji po ČR i okolních státech. Nejdelší byla vyjížďka do Řecka . Každoročně trávíme pár dnů v Alpách. Vzhledem k věku již nespíme ve stanu,ale v hotelech nebo penzionech.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.07.17 v 23:39 10b.

Tom-749
Tom-749 napsal 07.01.17 v 08:40 10b.

Taky jsem si udělal stejnou bílou radost po x letech na Japonských motorkách a zase se těším na jaro! Tak nám přeji hodně najetých a zábavných km v sedle!!!

PanIvo
PanIvo napsal 20.11.16 v 10:17 10b.

Pěkná motorka na cestování, až na ty dva válce. (Připomínku neber vážně).
Spaní po hotolech rozumím, nedělám to jinak. Není nic lepšího po celodením ježdění než sprcha a postel.
Přeji hodně šťastných kilometrů a třeba se někde poté Evropě potkáme.

Petr_TA
Petr_TA napsal 20.11.16 v 09:59 10b.

Dobrá volba
Sázka na jistotu
Taky si zvykám na blinkry